0

Dokumentų rinkinys. XX amžius

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dokumentų rinkinys. XX amžius

  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 391
  • ISBN ar kodas: 9986-879-78-7

2020-11-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dokumentų rinkinys. XX amžius" aprašymas

XX amžiaus pasaulio ir Lietuvos istorijos "Dokumentų rinkinys" skirtas vyresniųjų klasių moksleiviams bei visiems, besidomintiems šiuo istorijos laikotarpiu - nuo Pirmojo pasaulinio karo iki dabarties pasaulio. Leidinyje pateikiama daugybė rašytinių dokumentų, vieni jų (pirminiai šaltiniai) liudija apie svarbius istorinius įvykius, kituose (antriniuose) vertinami įvykę reiškiniai, procesai. Dokumentai pateikiami chronologine tvarka. Juose taip pat skelbiama įdomios statistinės informacijos. Rinkinį paįvairina daug nuotaikingų ir taiklių karikatūrų.

Pratarmė


Šis dokumentų rinkinys parengtas pagal Valstybinio istorijos egzamino programą bei Bendrąją vidurinės mokyklos istorijos mokymo programą.

XX amžiaus pasaulio ir Lietuvos istorijos dokumentų rinkinys skirtas vyresniųjų klasių moksleiviams bei visiems, besidomintiems šiuo istorijos laikotarpiu. Laikant valstybinį istorijos egzaminą, šiam laikotarpiui skiriama 35 procentai užduočių. Rengdami šį leidinį surinkome ir pateikiame daug rašytinių dokumentų, būtinų žinoti rengiantis valstybiniam istorijos egzaminui. Leidinyje rasite įdomios statistinės informacijos, kurios nėra kituose tokio pobūdžio leidiniuose. Pateikiame ir daug karikatūrų, kurių įvairovė leis geriau pasirengti minėtam egzaminui. Istorijos mokytojas chrestomatijoje pateiktus dokumentus galės naudoti dėstydamas ne tik dešimtoje klasėje, bet ir ruošdamas moksleivius istorijos egzaminui. Naujovė šiame dokumentų rinkinyje - XX a. chronologinės lentelės, pateikiamos kiekvieno skyriaus pradžioje, padės moksleiviams prisiminti svarbesnius įvykius. Lietuvos istorijos įvykių lentelės sudarytos pagal dr. R. Miknio ir dr. Č. Baužos įvykių chronologiją paskelbtą knygoje „Pažintis su Lietuva. Tūkstantmečio knyga" (t. 1, Kaunas, 1999) bei kituose leidiniuose1. Pasaulio istorijos įvykių lentelės sudarytos pagal V. Lakero „Europa mūsų laikais 1945-1992" (Vilnius, 1995) ir B. Charen-bergo „Chronika čelovečestva" (Moskva, 2000). Pirminiai šaltiniai pateikti chronologine tvarka kartu su tų įvykių, reiškinių, procesų vertinimais antriniuose šaltiniuose. Daugiausia dėmesio skiriama Lietuvos ir visuotinės istorijos dokumentams, kurie į panašaus pobūdžio leidinius nepateko. Šio rinkinio vertę padidino gerbiamų dr. J. Skiriaus, dr. A. Gaigalaitės bei dr. E. Krikščiūno, dr. V. Pukienės, dr. P. Tomkaus anksčiau parengti ir publikuoti dokumentai. Rašytinius ir ikonografinius dokumentus siūlome nagrinėti pagal Nacionalinio egzaminų centro rekomenduojamas atmintines.

Parašykite atsiliepimą apie "Dokumentų rinkinys. XX amžius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kiti vadovėliai, pagalbiniai leidiniai 10-12 kl.

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Dokumentų rinkinys. XX amžius, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Dokumentų rinkinys. XX amžius aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Dokumentų rinkinys. XX amžius. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Dokumentų rinkinys. XX amžius dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Dokumentų rinkinys. XX amžius" perkama kartu