0

Dolce Agonia

4.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2019-01-21 silvija

Viena geriausių šiemet skaitytų knygų. Užvertus paskutinį puslapį norisi skaityti iš naujo. Dar ir dar kartą išgirsti veikėjų dialogus ir jų mintis. Graudi, juokinga, tikroviška. Tikėjausi šiek tiek ryškesnės pabaigos, bet šiaip knyga - Tikrai Gera! Ypač išgyvenantiems vidurio amžiaus krizę :)

Informacija

Dolce Agonia

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 283
  • ISBN ar kodas: 9786094663161

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dolce Agonia" aprašymas

Įdomu tai, kad vienos populiariausių šiandienos prancūzų rašytojų, daugybės apdovanojimų laureatės vardas visai ne prancūziškas. Kanadoje gimusi Nancy Huston jau trisdešimt metų gyvena Paryžiuje, rašo knygas ir anglų, ir prancūzų kalbomis, o paskui pati jas iš vienos į kitą kalbą ir verčia. Jos nauja knyga "Dolce agonia" buvo nominuota Gonkūrų premijai.


Šonas – poetas airis, gyvenantis Naujojoje Anglijoje, Kanadoje, nepataisomas alkoholikas, Padėkos dienai pasikviečia atvykti dvylika bičiulių. Kompanija labai įvairi - intelektualai universitetų dėstytojai, namų dažytojas, duonos kepėjas ir jų antrosios pusės - ne paslaptis, kad daugelis mieliau laiką leistų kitur.

Sniegas įkalina Šono svečius ir jie negali išvykti taip greit, kaip
norėtų. Ir Padėkos diena virsta išpažintimi – apie prarastą ar
iššvaistytą laiką, apie neišsipildžiusias svajones ir giliai slypinčias
baimes. Kiekvienas iš šių draugų turi savų paslapčių, savo istoriją, savo prisiminimus, savo baimes. Iš dalies jų praeities klaidos neleidžia jiems būti savo šeimų rate, tad tenka pasinerti į šiek tiek tragikomišką bičiulių draugijos vakarienę.Egzistencinė Nancy Huston drama „Dolce Agonia“ pasakoja apie vidurio amžiaus krizę, rūpestingai saugomus buvusius jausmus ir prisiminimus, apie prieraišumą ir bejėgiškumą, apie mirties baimę ir tikėjimą likimu. Dvylika svečių – tarsi dvylika šių laikų apaštalų, susirinkusių iš viso pasaulio, ieškančių paguodos ir supratimo, bet nenorinčių atsiverti. Galiausiai, ir pats namų šeimininkas nuo svečių slepia žinią apie savo mirtiną ligą.


Tačiau visas švenčių paslaptis žino dar vienas šios knygos dalyvis - Viešpats Dievas, kurio vardu lyg ir pasakojama ši istorija. Jis subūrė prie vieno stalo šiuos sudėtingų likimų žmones, o dabar ironiškai stebi vakarienę. Jis puikiai mato jų ateitį, žino kiekvieno iš personažų mirties aplinkybes. Aiškiaregystės dovana jis dalinasi su skaitytojais...


Nancy Huston – kanadiečių rašytoja, sukūrusi penkiolika romanų ir keturiolika ne grožinės literatūros kūrinių. „Dolce Agonia“ – vienuoliktasis jos romanas. Už savo literatūrinę veiklą autorė apdovanota Kanados ordinu. Taip pat ji yra Lježo ir Otavos universitetų garbės daktarė.


Iš prancūzų kalbos vertė Akvilė Melkūnaitė
2019-02-04

Tik vertimas nekažką :(

2019-01-21

Viena geriausių šiemet skaitytų knygų. Užvertus paskutinį puslapį norisi skaityti iš naujo. Dar ir dar kartą išgirsti veikėjų dialogus ir jų mintis. Graudi, juokinga, tikroviška. Tikėjausi šiek tiek ryškesnės pabaigos, bet šiaip knyga - Tikrai Gera! Ypač išgyvenantiems vidurio amžiaus krizę :)

Parašykite atsiliepimą apie "Dolce Agonia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dolce Agonia, kurią skaitytojams dovanoja Nancy Huston. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nancy Huston su knyga Dolce Agonia jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dolce Agonia patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nancy Huston. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dolce Agonia palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dolce Agonia" perkama kartu