⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Domas ir Tomas, 10 knyga. Dingusio sniego byla

Kaina: 13,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Domas ir Tomas, 10 knyga. Dingusio sniego byla" aprašymas

Kol aplink visi džiaugiasi sniegu ir dovanomis, dviejų miestų – Miestamiesčio ir Kitamiesčio – vaikai nesulaukia nei sniego, nei dovanų! Nes kaipgi Kalėdų Senelis keliaus rogėmis ir šiauriniais elniais, kai lauke oras beveik primena pavasarį?

Tačiau greitai paaiškėja, kad abu šiuos miestus sieja... tualetinis popierius!

Ar jis gali būti kaltas dėl kažkur pradingusio sniego ir sugadintų Kalėdų? O gal prie to nagus prikišo meras Visvaldošaitis? Niekas to nesužinos, kol neperskaitys jubiliejinės mylimiausių vaikų detektyvų Domo, Tomo ir Upės istorijos!

„Kol neperskaičiau, tikrai nesužinojau!”
Nenorėjusi prisistatyti skaitytoja

„Ši knyga bus perkamiausias visų laikų bestseleris!“
Dienraštis „The Darbėnai Times“

Tomas Dirgėla – bene populiariausias lietuvių vaikų rašytojas, kurio knygos leidžiamos pakartotinai ir verčiamos į užsienio kalbas, o vaikai tiesiog eina iš proto dėl jo detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“! Rašytoją vaikai atpažįsta net gatvėje ir būtinai pasidomi būsimomis knygomis ar paprašo bendros nuotraukos. Istorija tavo rankose „Dingusio sniego byla“ – jau dešimtoji, jubiliejinė „Domo ir Tomo“ serijos knyga!


  • Autorius: Tomas Dirgėla
  • Serija: Domas ir Tomas
  • Iliustratorius: Rytis Daukantas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094667053

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Domas ir Tomas, 10 knyga. Dingusio sniego byla"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Domas ir Tomas, 10 knyga. Dingusio sniego byla", kurį pristato Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų "Domas ir Tomas, 10 knyga. Dingusio sniego byla" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Domas ir Tomas, 10 knyga. Dingusio sniego byla". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Domas ir Tomas, 10 knyga. Dingusio sniego byla" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Domas ir Tomas, 10 knyga. Dingusio sniego byla" perkama kartu