TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Dominikonai Lietuvos kultūroje

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 33.02 SoldOut

Knygos "Dominikonai Lietuvos kultūroje" aprašymas

Šioje knygoje buvo stengtasi surinki duomenis nuo karaliaus Mindaugo laikų apie Lietuvos dominikonų provincijos 57 vienuolynus: jų aplinką, istoriją ir veiklą. Dabartinėje Lietuvoje šių vienuolynų tėra 22, o visi kiti (35) Lenkijoje, Baltgudijoje, Latvijoje ir Rusijoje. Tenai tebėra vietovės bei šiokie tokie likučiai kitų Lietuvos dominikonų provincijos vienuolynų, kurie čia nepateko, nes apie juos nepavyko surasti Lietuvos archyvuose išsamesnių žinių - jų reikėtų ieškoti anų valstybių saugyklose. Tai mūsų prarastas ir vis dar nebandomas įsisavinti nelengvais istorijos vingriais ėjusios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės reliktas. Knyga kartu yra pagarba ir dėkingumas Dominikonų ordinui, paminklas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės dvasingumui, kultūrai, istorijai.


Parašykite atsiliepimą apie "Dominikonai Lietuvos kultūroje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dominikonai Lietuvos kultūroje", Viktoras Petkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Viktoras Petkus su knyga "Dominikonai Lietuvos kultūroje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dominikonai Lietuvos kultūroje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktoras Petkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dominikonai Lietuvos kultūroje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dominikonai Lietuvos kultūroje" perkama kartu