0

Donoras (2-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Donoras (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9789955134978

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Medicinos rezidentės Abės Dimateo gabumus ir ištvermę puikiai įvertina ir į savo gretas ją priimti ketina Bostono elitinės Beisaido ligoninės širdies transplantacijų grupės chirurgai. Tačiau Abė padaro lemtingą klaidą – jos valia donoro širdis atitenka ne chirurgų numatytai turtingai pagyvenusiai moteriai, o pacientui pagal oficialų sąrašą. Neilgai trukus iš kažkur atsiranda dar viena širdis, moteriai skubiai atliekama transplantacija ir Abė sužino baisią tiesą: duomenys apie donorus klastojami. Kai jis pasiryžta išsiaiškinti, iš kur į Beisaidą lyg pagal užsakymą pristatomi reikiami organai, ji patenka į paslaptingus, mirtinai pavojingus ir nusikalstamus medicinos pasaulio užkulisius. Bostono uoste inkarą išmetusiame laive daktarės Dimateo laukia šiurpi tiesa...

"Jeigu niekada nesate skaitę Gerritsen, kai nusipirksite pirmą jos romaną, įskaičiuokite ir kainą už elektrą... nes nemiegosite visą naktį."
* Stephen King

"„Donoras“ paliko mane iš siaubo susiėmusį už galvos."
* Boston Globe

"Nuo "Donoro" jus išpils šaltas prakaitas."
* USA Today

"Kokia Anne Rice yra vampyrų atžvilgiu, tokia Gerritsen yra pasakodama kupiną įtampos medicininę istoriją. Ji geresnė už Palmerį, geresnė už Cooką... taip, net geresnė už Crichtoną."
* Stephen King

"Nepaprastai skausmingas... „Donoras“ visai tiesiogine prasme suveikia kaip smūgis į paširdžius."
* San Francisco Chronicle

"Nugludinta jaudinanti proza... „Donoras“ savaime generuoja labai aukštą baimės ir jaudulio lygį."
* Chicago Tribune

"„Donoras“ suteikia aštraus kaip skalpelio ašmenys netikrumo. Skaitant jus verčia versti puslapius vieną po kito, užgniaužti kvapą."
* Tami Hoag

"Šiurpinantis... Su neramia tikėtinumo gaidele potekstėje „Donoras“ suteikia kraštutinę įtampą ir nepaliaujamą jaudulį."
* The Toronto Star

"„Donoras“ – varanti siaubą lektūra, nuo kurios negali atsitraukti... Tik labai mokanti sudominti pasakotoja, kuri taip pat yra ir gydytoja, galėjo parašyti šią knygą."
* Michael Parker

Vertė Jonas Čeponis

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu