⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dora. Metas valytis dantukus (knyga su defektais)

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dora. Metas valytis dantukus (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Interaktyvi ištraukiamų paveikslėlių knygelė, kurioje paprastai, smagiai ir vaikams patraukliausiu būdu pasakojama, kaip reikia prižiūrėti dantukus.

Dora ir Dieagas puikiai žino, kad visi mažieji tyrinėtojai kasdien privalo valytis dantukus šepetėliu ir tarpdančių siūlu.

Dabar ir tu gali jiems padėti rūpintis dantukais šioje ištraukiamų paveikslėlių knygelėje. 10 puslapių su iššokančiais piešinėliais paveikslėliais ir ištraukiamomis detalėmis.

Let’s go! Eime valytis dantukų!


  • Leidėjas: Obuoliukas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 19x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094039706-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dora. Metas valytis dantukus (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dora. Metas valytis dantukus (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Dora. Metas valytis dantukus (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dora. Metas valytis dantukus (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dora. Metas valytis dantukus (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dora. Metas valytis dantukus (knyga su defektais)" perkama kartu