0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas)" aprašymas
Kas yra amžinas gyvenimas – dovana ar prakeiksmas? Šią temą pirmasis iškėlė nemaraus klasikinio romano "Doriano Grėjaus portretas" autorius Oscaras Wilde’as.

Nors tuo sunku patikėti, tačiau tai yra vienintelis žymiausio antrosios XIX amžiaus pusės britų esteto, poeto ir dramaturgo romanas. Pirmąkart išleistas 1890-aisiais, šis kūrinys iki šiol vis dar skaitomas ir nuolat perleidžiamas įvairiausiose pasaulio šalyse. Jis dar svarbesnis XXI amžiuje, kur jaunystė ir grožis tarsi tapo vieninteliu keliu į sėkmę ir populiarumą.


Dorianas Grėjus amžinai jaunas... Ir amžiams prakeiktas.

Talentingo dailininko Bezilio mūza, nepaprastai išvaizdus ir turtingas jaunuolis Dorianas susipažįsta su lordu Henriu, įkūnijančiu viską, kas nepadoru, nusikalstamai drąsu ir prieštarauja pasaulietinėms normoms. Šis įtraukia į gyvenimą, kurio pagrindinis variklis – egocentrizmas ir savimeilė. Grėjus parduoda sielą velniui – tampa nemirtinguoju, už kurį ima senti portretas...


Užburiančią pavydo, meilės, neapykantos, nuodėmės istoriją režisierius Oliveris Parkeris ką tik, jau 20 kartą, perkėlė į didįjį ekraną pakvietęs Doriano vaidmeniui aktorių Beną Barnesą („Narnijos kronikų“ princą Kaspijaną).


Vertė Lilija Vanagienė

  • Autorius: Oscar Wilde (Oskaras Vaildas)
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094032264

Parašykite atsiliepimą apie "Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Oscar Wilde (Oskaras Vaildas). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Oscar Wilde (Oskaras Vaildas) su knyga Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Oscar Wilde (Oskaras Vaildas). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas)" perkama kartu