0

Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786094032264

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Kas yra amžinas gyvenimas – dovana ar prakeiksmas? Šią temą pirmasis iškėlė nemaraus klasikinio romano "Doriano Grėjaus portretas" autorius Oscaras Wilde’as.

Nors tuo sunku patikėti, tačiau tai yra vienintelis žymiausio antrosios XIX amžiaus pusės britų esteto, poeto ir dramaturgo romanas. Pirmąkart išleistas 1890-aisiais, šis kūrinys iki šiol vis dar skaitomas ir nuolat perleidžiamas įvairiausiose pasaulio šalyse. Jis dar svarbesnis XXI amžiuje, kur jaunystė ir grožis tarsi tapo vieninteliu keliu į sėkmę ir populiarumą.


Dorianas Grėjus amžinai jaunas... Ir amžiams prakeiktas.

Talentingo dailininko Bezilio mūza, nepaprastai išvaizdus ir turtingas jaunuolis Dorianas susipažįsta su lordu Henriu, įkūnijančiu viską, kas nepadoru, nusikalstamai drąsu ir prieštarauja pasaulietinėms normoms. Šis įtraukia į gyvenimą, kurio pagrindinis variklis – egocentrizmas ir savimeilė. Grėjus parduoda sielą velniui – tampa nemirtinguoju, už kurį ima senti portretas...


Užburiančią pavydo, meilės, neapykantos, nuodėmės istoriją režisierius Oliveris Parkeris ką tik, jau 20 kartą, perkėlė į didįjį ekraną pakvietęs Doriano vaidmeniui aktorių Beną Barnesą („Narnijos kronikų“ princą Kaspijaną).


Vertė Lilija Vanagienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu