0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Doriano Grėjaus portretas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Doriano Grėjaus portretas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Doriano Grėjaus portretas" aprašymas
Anglų rašytojo, kilusio iš Airijos, Oskaro Vaildo (1854-1900) filosofinis romanas "Doriano Grėjaus portretas". Jo herojus - jaunuolis, į gyvenimą žiūrintis kaip į malonumą teikiantį eksperimentą. Beprotiškiausias Doriano Grėjaus noras, kad sentų ir keistųsi tik jo portretas, o pats liktų jaunas ir žavus. Audringas ir nemoralus gyvenimas iš tiesų nepalieka pėdsakų Doriano veide, bjaurėja tik jo portretas. Romano herojus panori jį sunaikinti.Iš anglų k. vertė Lilija Vanagienė


Parašykite atsiliepimą apie "Doriano Grėjaus portretas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Doriano Grėjaus portretas, kurią skaitytojams dovanoja Oscar Wilde (Oskaras Vaildas). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Oscar Wilde (Oskaras Vaildas) su knyga Doriano Grėjaus portretas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Doriano Grėjaus portretas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Oscar Wilde (Oskaras Vaildas). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Doriano Grėjaus portretas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Doriano Grėjaus portretas" perkama kartu