BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dostojevskis

Kaina: 3,88 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 3.88 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dostojevskis" aprašymas

Didysis rusų literatūros klasikas Fiodoras Dostojevskis (1821- 1881) iki šiol tebėra labiausiai skaitomas (po Biblijos) autorius pasaulyje. Tad suprantama, kad skaitytojui įdomu pažinti jį ne tik kaip rašytoją, bet ir kaip žmogų, kaip asmenybę. Dramatiškas jo gyvenimas, būdo savotiškumas ir sunki liga, pažiūrų nenuoseklumas, domėjimasis fizinėmis ir dvasinėmis žmogaus prigimties anomalijomis, sugebėjimas skverbtis į žmogaus pasąmonės sritį buvo akstinas ir amžininkams, ir vėlesniems tyrinėtojams visiškai skirtingai vertinti Dostojevskio kūrybą ir jį patį kaip žmogų.
Šioje buvusios Vilniaus universiteto profesorės Elenos Cervinskienės knygoje populiariai, pusiau beletrizuotai ir kartu dokumentiškai pasakojama apie svarbiausius Dostojevskio gyvenimo etapus - jaunystę, katorgą ir tremtį, brandos metus, kūrybinę veiklą, sutiktus žmones ir mylėtas moteris. Autorei rūpi išryškinti Dostojevskio asmenybės prieštaringumą, parodyti jį tokį, koks jis buvo iš tikrųjų - žmogus, turėjęs ir silpnybių, ir titaniškos vidinės galios, žmogus - genijus, sukūręs meno šedevrus, nugalėjęs ir to meto slopinantį aplinkos poveikį, ir savo paties gyvenimo negandas. Kartu aptariami programiniai naujos, polifoninės, struktūros Dostojevskio kūriniai, kuriuose kovoja įvairios antagonistinės idėjos, atspindinčios paties autoriaus dvasios nerimą sprendžiant dorovinius ir metafizinius žmogaus egzistencijos klausimus.


  • Autorius: Elena Červinskienė
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 295
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-09-268-X

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dostojevskis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dostojevskis", Elena Červinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Elena Červinskienė su knyga "Dostojevskis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dostojevskis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elena Červinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dostojevskis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dostojevskis" perkama kartu