0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dovanoju dainelę 4 (su 2CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 12.39 SoldOut

Knygos "Dovanoju dainelę 4 (su 2CD)" aprašymas

"Dovanoju dainelę 4" - tai jau šeštasis muzikos pedagogės, dainininkės autorinių dainų rinkinys, skirtas darželių, pradinių klasių muzikos pedagogams, studentams, tėveliams ir mėgstantiems dainuoti vaikams. Autorės ankstesnieji leidiniai populiarumo susilaukė todėl, kad jos poetinė ir muzikinė kalba yra artima šių dienų vaiko dvasiai.

Leidinyje "Dovanoju dainelę 4" rasite ne tik originalias 21 daineles, bet ir dvi kompaktines plokšteles.

Tikimės, kad leidinys pasieks ne tik Lietuvos mokytojus ir vaikus, bet ir tuos, kurie dirba, mokosi užsienyje šeštadieninėse ar sekmadieninėse lituanistinėse mokyklose.
Leidinys padės pasirengti nuotaikingoms šventėms, koncertams darželiuose ir mokyklose.

  • Autorius: Laura Remeikienė
  • Leidėjas: Šiaurės Lietuva
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 20x14, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9790706260082

Parašykite atsiliepimą apie "Dovanoju dainelę 4 (su 2CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dovanoju dainelę 4 (su 2CD)", kurią skaitytojams dovanoja Laura Remeikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laura Remeikienė su knyga "Dovanoju dainelę 4 (su 2CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dovanoju dainelę 4 (su 2CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laura Remeikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dovanoju dainelę 4 (su 2CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dovanoju dainelę 4 (su 2CD)" perkama kartu