0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Dovanoju tau savo vyrą

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 7,39 €*
Sutaupote: 0.90 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-27 Nida

20 iš 10. Nei knygos aprašymas, nei viršelis, juolab leidykla nežadėjo nieko gero. Tačiau negalėjau atsitraukti. Mėgstantiems ironiją ir paslėptą sarkazmą labai rekomenduoju. Nenusivilsit

Dovanoju tau savo vyrą


2021-05-31 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dovanoju tau savo vyrą" aprašymas

Antrasis knygos leidimas.


Vokiečių rašytojos Claudios Keller romanas „Dovanoju tau savo vyrą“ ne tik suintriguoja įdomia ir netikėta istorija, bet ir turi savyje tikro moteriško žavesio – emocijų karuselę.


Pasakodama gana banalią šeimyninę istoriją – moteris sužino, kad vyras jau ilgokai turi meilužę ir jos gyvenimas verčiasi aukštyn kojom – Claudia Keller sugeba ne tik pasukti pasakojimą visiškai netikėtomis kryptimis, bet ir suteikia visą paletę emocijų. Nuo komedijos iki tragedijos, nuo juoko iki ašarų, nuo pykčio iki gailesčio. Taip jaučiasi pagrindinė knygos veikėja Hana, taip pat jaučiasi ir skaitytojas.


Hana gyvena tobulą svajonių gyvenimą, apie kurį tyliai kuždasi mažos mergaitės, tikėdamos, jog turės mylimą vyrą, šaunius vaikus, prabangų ir gražų namą. Tokia Hanos gyvenimo išorinė pasaka – vyras – mokslų daktaras, dvi puikios dukterys, žavūs anūkai ir neįtikėtinai gražus, senovinis jugendo stiliaus namas su sodu.


Ir tik šoko ištikta, apie vyro meilužę sužinojusi, Hana suvokia, kad tai jau seniai nėra tikra, kad visas grožis ir tobulumas egzistuoja tik jos galvoje, o iš tiesų ji tik nuolat aukojasi vyrui, kuopia namus, verda valgį ir jį patiekia lygiai tuo pačiu metu kiekvieną šeštadienį, pataikauja pobjaurei anytai. Vaikystėje išmokusi nuolankiai ir dėkingai priimti viską, ką gauna, nes tik tai garantuos, kad dovanotojas niekur nedings, Hana taip ir gyveno visą gyvenimą. Ji taip pat puikiai įsidėmėjo ir kitą savo gana žiaurios ir isteriškos motinos pamoką: „po pylos gauni meduolio, ir juo skaudesnė pyla, juo saldesnis meduolis. O meduolio gauni tik tada, jei pylą perkenti tylomis“.


Lyg perkūnas iš giedro dangaus nukritusi žinia apie neištikimą vyrą Haną savotiškai išlaisvina, suteikia naujų jėgų ir energijos, Hana nustebina pati save, puikiai išnaudodama susiklosčiusią situaciją. Moteris išmaino savo vyrą. Ji perleidžia vyrą meilužei mainais į nedidelį ir jaukų jos butuką. Meilužė gauna vyrą, pripratusį, kad juo visuomet pasirūpinama nuo galvos iki kojų, subjaurotą šeimos namą, kurio priežiūra atima daugybę laiko ir energijos bei anytą, kuriai reikalinga slauga. Velniškas planas, gimęs metų metus užguitos moters galvoje tampa realybe.

Claudia Keller knyggoje „Dovanoju tau savo vyrą“ puikiai derina sveiką ironiją ir humorą su giliomis psichologinėmis įžvalgomis, sąmojis čia neretai perauga į dramą ir atvirkščiai.


Rašytoja Claudia Keller (g. 1944)  kilusi iš menininkų šeimos. Jos mama šokėja, tėtis aktorius, o senelis – rašytojas. Pirmąjį romaną išleido 1977 m. Didžiausios sėkmės sulaukė po 1980-ųjų, pradėjusi kurti pramoginę moterų literatūrą, kuriai priskiriamas ir romanas „Dovanoju tau savo vyrą“. Pagal jį ir dar du kitus romanus Vokietijoje yra sukurti filmai.


Iš vokiečių kalbos vertė Laima Bareišienė


  • Autorius: Claudia Keller
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090132937

2021-02-27

20 iš 10. Nei knygos aprašymas, nei viršelis, juolab leidykla nežadėjo nieko gero. Tačiau negalėjau atsitraukti. Mėgstantiems ironiją ir paslėptą sarkazmą labai rekomenduoju. Nenusivilsit

Parašykite atsiliepimą apie "Dovanoju tau savo vyrą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dovanoju tau savo vyrą, kurią skaitytojams dovanoja Claudia Keller. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Claudia Keller su knyga Dovanoju tau savo vyrą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dovanoju tau savo vyrą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Claudia Keller. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dovanoju tau savo vyrą palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dovanoju tau savo vyrą" perkama kartu