⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dovis prieš Dovį

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-04


2023-01-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dovis prieš Dovį" aprašymas

Leidėjo, fotografo ir keliautojo Vytauto Key pirmoji knyga paaugliams „Dovis pieš Dovį“ įtaigiai ir jautriai atskleidžia turbūt gana nelengvą kiekvieno žmogaus gyvenimo etapą – paauglystę.

Doviui 18 metų. Jo gyvenime tai apsisprendimų ir svarbiausių pasirinkimų laikas. Liko vos keli mėnesiai iki egzaminų ir jis nelabai žino, ką darys toliau. Dovis planavo studijuoti užsienyje drauge su savo mergina Aušra. Tačiau planas žlugo. Ar bent jau reikšminga jo dalis – Dovis nebeturi merginos.

Dovio santykiai su tėvais, kaip ir galima tikėtis, taip pat ne džiuginantys. Jo žodžiais tariant, namuose gyventi pasidarė tiesiog nebepakenčiama. Su tėvu Dovis paprasčiausiai nesikalba, o mama nuolat užsiėmusi. Su ja vaikinas norėtu pasikalbėti, tačiau tam ji tiesiog neturi laiko... Mažasis brolis apskritai sutvertas tik nervams gadinti, apie jį net kalbėti neverta. Tiesa, yra žmogus, kuris Dovį tikrai suprastų, tačiau tas žmogus jau keletą mėnesių neatsako į jo žinutes.

Taigi Dovis viską apsvarsto ir išeina iš namų. Įprastai, kad niekam nesukeltų jokių įtarimų. Tačiau to, kas nutiko, nesitikėjo net ir jis. Dabar jam reikia pagalbos. Nes gyvenimas verda ten kitur, o jis tegali viską stebėti.

„Dovis prieš Dovį“ – tai netikėtas ir įtraukiantis pasakojimas apie paauglio gyvenimą, ir išgyvenimą. Autentiška jaunimo žargonu pagardinta kalba ir patrauklios šiuolaikiškos iliustracijos padeda išgirsti Dovio balsą visai šalia savęs ir kur kas geriau jį suprasti.

Vytautas Key (tikroji pavardė Vytautas Kandrotas) – fotografas, keliautojas, daugiau nei 20 įvairių leidinių sudarytojas ir bendraautorius. Pats sudarė ir sukonstravo tris „pop-up“ knygas vaikams: „Lietuvos gamta“, „Lietuvos istorija“, „Lietuviška abėcėlė“. Parašė dvi knygas vaikams – „Laikrodžių istorijos“ (2011) ir „Meškų pasakos“ (2009).

Rašytojas augina du vaikus ir domisi labai įvairiomis sritimis – fotografuoja dronu, keliauja, o knygas rašo, nes galvoje nuolat knibžda daugybė minčių ir istorijų. „Visad skaičiau ne pagal savo amžių, – prisipažįsta autorius. – Įdomiausios būdavo tos knygos, kurias skaitydavo vyresni draugai.“

Knygą „Dovis prieš Dovį“ iliustravo Tomas Misevičius. Jis dailės akademijoje įgijo dailininko tapytojo specialybę. Jau nuo vaikystės visuomet ir visur piešdavo žmogeliukus – sąsiuviniuose jų būdavo pilnos paraštės. T. Misevičius dabar daugiausia piešia komiksus, kuria grafiką kompiuteriniams žaidimams. Ši knyga pirmoji, kurią jis iliustravo.


  • Autorius: Vytautas Key
  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094730917

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-04

Parašykite atsiliepimą apie "Dovis prieš Dovį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dovis prieš Dovį", kurį pristato Vytautas Key. Siūlome ne tik išsamų "Dovis prieš Dovį" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Key. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dovis prieš Dovį". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dovis prieš Dovį" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dovis prieš Dovį" perkama kartu