⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas (knyga su defektais)

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-01-04 Nerijus

Idėjos ir įžvalgos šioje knygoje - patiko. Kiek labiau nuobodžios ir pilnos bereikalingų detalių jas iliustruojančios istorijos.


Šiuo metu neparduodama

2023-02-28 3.99 SoldOut

Knygos "Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Svarbu ne ūgis, o smūgis“ - byloja liaudies išmintis. Būtent šią idėją gvildena pasaulinių bestselerių „Virsmo taškas“, „Mirksnis“, „Išskirtys“ ir „Ką pamatė šuo“ autorius, kanadiečių mąstytojas Malcolmas Gladwellas.

Jo naujausios knygos „Dovydas ir Galijotas“, sulaukusios didžiulio skaitytojų susidomėjimo, centre – nauja teorija, teigianti, kad ne viskas, kas atrodo jėga ir stiprybė, iš tiesų yra neįveikiama, o silpnumas ir trūkumai ne visada yra nepakeičiamas likimo nuosprendis.

Pasitelkdamas Biblijos motyvą - garsiąją Dovydo ir Galijoto kovą - kaip silpnesniojo pergalės prieš stipresnįjį simbolį, autorius analizuoja mūsų stereotipinį mąstymą apie kliūtis ir sunkumus, kviesdamas pažvelgti į viską pozityviau. Istoriniai ir politiniai įvykiai bei socialiniai reiškiniai, kuriais remiasi M. Gladwellas, atskleidžia mūsų įsitikinimus sudrebinsiančią tiesą - tai, ką mes laikome nesėkme, dažniausiai nulemia labai teigiamus pokyčius mūsų gyvenime.

M. Gladwello knyga „Dovydas ir Galijotas“ plėtoja dar vieną požiūrį keičiančią ir nusistovėjusį mąstymą kritikuojančią idėją. Naujoji autoriaus teorija įtikins kiekvieną, kad dažnai tai, kas atrodo lyg piktas likimo pokštas, nėra vien tik sunkumas, kurį turime išgyventi. Tai neribotas galimybes atnešantis iššūkis, kurį įveikę galime niekais paversti savo klaidingą nusistatymą, kas iš tiesų yra stiprybė, o kas – silpnumas.

"Išradingųjų bestselerių "Išskirtys", "Mirksnis" "Virsmo taškas" autorius grįžta su kita mąstyti provokuojančia teorija, kuri žavi, pralinksmina ir informuoja."
Fort Worth Star-Telegram

"Knygoje "Dovydas ir Galijotas" M. Gladvvellas tyrinėja šių dienų dinamiką, kuri veikia mūsų kasdienį gyvenimą. Analizuodamas biblinę istoriją apie konfliktą tarp Dovydo ir Galijoto, mąstytojas pristato visiškai naują jos interpretaciją, išgrynindamas pamokas, kurias turėtume iš viso to išmokti."
Today Show

"Tai kol kas labiausiai provokuojanti Malcolmo Gladvvello knyga. Joje autorius diskutuoja apie kliūtis ir trūkumus, pasitelkia istoriją, psichologiją ir išvystytą pasakotojo talentą, kad permąstytų tai, kaip mes matome mus supantį pasaulį, ir pasiūlytų, kaip susidoroti su gyvenimo siunčiamais išbandymais."
Columbus Dispatch

"Populiariosios kultūros žinovas M. Gladvvellas yra tarsi idėjų maišytuvas, tarpusavyje jungiantis koncepcijas iš skirtingų sričių (nuo verslo iki Biblijos), kad sukurtų naują pasaulio matymo modelį."
Reader's Digest

Iš anglų kalbos vertė Ovidijus Stokys

IŠTRAUKA

"Mūsų galvoje tūno pranašumo apibrėžimas - ir šis apibrėžimas yra klaidingas. Ir kas galiausiai nutinka? Skaudžiai apsirinkame. <...> Neįvertiname laisvės, slypinčios tariamose kliūtyse ir trūkumuose."

"Novatorius, kuris puoselėja nuostabias idėjas, tačiau stokoja drausmės ir atkaklumo tai įgyvendinti, tėra tik svajotojas."

"Visuomenė į kivirčnius asmenis žiūri šnairomis. Žmonėms būdinga ieškoti pritarimo tarp aplinkinių. Tačiau radikali ir dalykų esmę galinti keisti mintis nieko verta be troškimo mesti iššūkį įsigalėjusiai tvarkai."

"Drąsa nėra tai, ką turime iš prigimties ir kas paverčia mus narsuoliais, atėjus sunkiems laikams. Drąsa yra tai, ką jūs užsitarnaujate, kai išgyvenate sunkų laikmetį, ir galiausiai pamatote, kad tas laikmetis ne toks ir sunkus."


  • Autorius: Malcolm Gladwell
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094372544-BR

Kiti taip pat domėjosi


2018-01-04

Idėjos ir įžvalgos šioje knygoje - patiko. Kiek labiau nuobodžios ir pilnos bereikalingų detalių jas iliustruojančios istorijos.

Parašykite atsiliepimą apie "Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Malcolm Gladwell pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Malcolm Gladwell tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas (knyga su defektais)" perkama kartu