TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Drabužių kokybė

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 12.99 SoldOut

Knygos "Drabužių kokybė" aprašymas

Medžiagų, drabužio elementų bei gatavo drabužio kokybei vertinti yra sukurta labai daug tyrimo metodų ir metodikų. Viename vadovėlyje visų jų aptarti neįmanoma. Čia stengtasi pateikti tokias kokybės įvertinimo metodikas, kurios būtų tinkamiausios konkretiems atvejams. Taip pat aprašytos kai kurios naujos, dar mažai paplitusios, bet originalios ir įdomios medžiagų ar drabužių kokybės įvertinimo metodikos, sukurtos žymių pasaulio, taip pat ir KTU mokslininkų.


Vadovėlyje panaudota ir kai kurių autorės vadovautų magistrinių darbų medžiaga. Kadangi čia pateikiami tiek teoriniai, tiek praktiniai dalykai, bet ir pramonės bei kitiems aprangos sferos darbuotojams, norintiems pakelti savo kvalifikaciją ir pagilinti drabužių kokybės žinias.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Drabužių kokybė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Drabužių kokybė", Vitalija Masteikaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vitalija Masteikaitė su knyga "Drabužių kokybė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Drabužių kokybė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vitalija Masteikaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Drabužių kokybė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Drabužių kokybė" perkama kartu