⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Drabužių konstravimas

Kaina: 19,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-22 Alma


2023-10-31 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Drabužių konstravimas" aprašymas

Mokomoji knyga "Drabužių konstravimas" skirta dieninio ir neakivaizdinio skyrių siuvinių dizaino ir technologijos bakalauro studijoms ruošiant laboratorinius, kursinius ir baigiamuosius darbus, aprangos ir polimerinių gaminių inžinerijos magistro studijoms, atliekant magistro baigiamuosius darbus.

Knygoje "Drabužių konstravimas" pateiktos žinios apie žmogaus anatomiją, žmogaus figūros matmenų nustatymo metodikas, esant statikai ir dinamikai, įvairaus drabužių asortimento bazinių ir modelinių konstrukcijų sudarymo metodikas, naujų drabužių modelių kūrimą, panaudojant įsiuvu perkėlimą, detalių platinimo ir siaurinimo būdus, keičiant dekoratyvinius konstrukcinius elementus, taip pat apie įvairių apykaklių konstrukcijų sudarymą, drabužio detalių lekalų sudarymą bei jų gradaciją.

Mokomąja knyga "Drabužių konstravimas" gali naudotis ir Lietuvos kolegijos, rengiančios siuvimo technologijos specialistus pagal neuniversitetinių studijų programas.Kiti taip pat domėjosi


2021-03-22

2020-09-15

Parašykite atsiliepimą apie "Drabužių konstravimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Siuvimo knygos. Drabužių konstravimas. Apranga

Eglė Mackevičienė, Romualdas Titas, Virginijus Urbelis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Drabužių konstravimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Drabužių konstravimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Drabužių konstravimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Drabužių konstravimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eglė Mackevičienė, Romualdas Titas, Virginijus Urbelis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Drabužių konstravimas" perkama kartu