0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Drakoniukas, vardu Kiaušinis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 4,97 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.02 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-22

Drakoniukas, vardu Kiaušinis


2021-04-30 4.97 InStock
Į krepšelį
Knygos "Drakoniukas, vardu Kiaušinis" aprašymas

Sunku būti kitokiam. Kiaušiniui tai atrodė beveik neįmanoma. Kiaušinis - pirmasis drakoniukas, gimęs iš suskilusio kiaušinio. Todėl jis buvo nepaprastas.

Kaip rasti savo vietą legendinių drakonų šeimoje, kai taip skiriesi nuo savo giminaičių? Mažesnis už kitus ir dar nemokantis skraidyti... Be to, Kiaušinis nekenčia savo kvailo vardo, kuris kasdien primena, kaip jis skiriasi nuo kitų. Kartais net mažiausias sutvėrimas gali lemti didžiausius pokyčius. Kartais tie, iš kurių tikimės mažiausiai, labiausiai mus nustebina.

Iš anglų kalbos vertė Guoda Timofejevaitė2021-02-22

Parašykite atsiliepimą apie "Drakoniukas, vardu Kiaušinis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Drakoniukas, vardu Kiaušinis, kurį parašė Daniel Howarth, Heidi Howarth. Siūlome ne tik išsamų Drakoniukas, vardu Kiaušinis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Daniel Howarth, Heidi Howarth. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Drakoniukas, vardu Kiaušinis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Drakoniukas, vardu Kiaušinis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Drakoniukas, vardu Kiaušinis" perkama kartu