0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Drakono paštas

Kaina internetu: 11,49 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 11.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Drakono paštas " aprašymas

Ši interaktyvi ir inovatyvi knyga "Drakono paštas" neįprasta – joje rasi net penkis tikrus laiškus!
Perskaityk juos ir padėk berniukui prižiūrėti naują augintinį – drakoną.

"Drakono paštas" - knyga su tikrais penkiais laiškais!

Aleksas savo namuose aptiko drakoną ir nežino, ką daryti. Tačiau berniukas nepasimeta ir nusprendžia parašyti laiškus skirtingiems žmonėms. Gal jie patars? Netrukus Aleksas gauna atsakymus – tikrus laiškus! Atidaryk vokus ir perskaityk, ką daryti berniukui.

Nuostabi spalvinga knyga, kurioje atsiskleidžia tikroji draugystė tarp berniuko ir drakono. Istorija moko atsakomybės, empatijos ir atsisakyti savo norų vardan kito laimės. Per žaidimo formą sužadinama vaiko vaizduotė, skatinamas kūrybiškumas, smalsumas ir – svarbiausia – sukuriamas nepakartojamas atradimo džiaugsmas.


  • Autorius: Emma Yarlett
  • Leidėjas: Apkabink mėnulį
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 24x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098252026

Parašykite atsiliepimą apie "Drakono paštas "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Drakono paštas ", kurį parašė Emma Yarlett. Siūlome ne tik išsamų "Drakono paštas " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Emma Yarlett. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Drakono paštas ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Drakono paštas " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Drakono paštas " perkama kartu