0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Drakulos dvynukai. Auksinė žaidimų kolekcija (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 2.87 SoldOut

Knygos "Drakulos dvynukai. Auksinė žaidimų kolekcija (CD)" aprašymas

Paslaptingos Transilvanijos širdyje, senoje pilyje ant aukščiausios viršukalnės gyveno kartą Drakulų šeimynėlė. Gyveno, ir net nenutuokė, kad prieš juos rezgia sąmokslą beprotis profesorius Laiflastas. Juk Drakulos kraujas yra būtinas Nemirtingumo Eliksyro ingridientas. Todėl profesorius ir pagrobė senąjį grafą Drakulą...
Bet deja, profesorius nenumanė, kad grafo Drakulos vaikai, mažieji dvynukai Drakas ir Drakana, pasiruošę išvaduoti savo tėvą ir išsaugoti šeimą. Jūsų užduotis padėti mažiesiems Drakulos dvyniams.
Žaidimo ypatumai:
2 spalvingi ir gabūs personažai
Įspūdinga multiplikacinė grafika
Žaidimas kupinas magijos
Paslaptys ir pasalos

Sisteminiai reikalavimai:
Microsoft Windows HP, Pro
Garso plokštė
Internetas


  • Autorius:
  • Leidėjas: 2Play
  • Išleidimo metai: 2009
  • ISBN ar kodas: 4779019828504

Parašykite atsiliepimą apie "Drakulos dvynukai. Auksinė žaidimų kolekcija (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Drakulos dvynukai. Auksinė žaidimų kolekcija (CD)", kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Drakulos dvynukai. Auksinė žaidimų kolekcija (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Drakulos dvynukai. Auksinė žaidimų kolekcija (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Drakulos dvynukai. Auksinė žaidimų kolekcija (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Drakulos dvynukai. Auksinė žaidimų kolekcija (CD)" perkama kartu