⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Drambliukas netelpa į žaidimų aikštelę

Kaina: 6,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Drambliukas netelpa į žaidimų aikštelę" aprašymas

Drambliukas netelpa į žaidimų aikštelę.

Mažas drambliukas per didelis buvo. Su juo niekas nežaidė, jis visiems kliuvo. Tačiau vienąkart, kai ištiko bėda, iškart baisiai pravertė dramblio jėga. Ši istorija „Drambliukas netelpa į žaidimų aikštelę“ moko, kad reikia draugauti visiems, nesvarbu, kaip atrodo - mažiems, dideliems.


  • Autorius: Raimondas Jurgaitis
  • Leidėjas: Jūsų Flintas
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 23x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090601488

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Drambliukas netelpa į žaidimų aikštelę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Drambliukas netelpa į žaidimų aikštelę", kurį pristato Raimondas Jurgaitis. Siūlome ne tik išsamų "Drambliukas netelpa į žaidimų aikštelę" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Raimondas Jurgaitis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Drambliukas netelpa į žaidimų aikštelę". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Drambliukas netelpa į žaidimų aikštelę" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Drambliukas netelpa į žaidimų aikštelę" perkama kartu