⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Drąsa būti savimi

4.3
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-01-31 Gabrielė

Autorė visiškai pataikė į mano asmeninį 10! Senai skaičiau tokią savitą ir gera knyga


Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 3.99 SoldOut

Knygos "Drąsa būti savimi" aprašymas

Knyga "Drąsa būti savimi" kupina įvairių jausmų ir emocijų, skirtingų situacijų ir sprendimų joms įveikti.
Apie vyro ir moters meilę, apie tėvų ir vaikų santykius, apie savo autentiškumo paieškas. Apie gyvenimą čia ir dabar nepriklausomai ar priklausomai nuo to, kas buvo praeity, ir su viltimi, kas laukia ateity.
Kiekvienas iš šių personažų sukurtas remiantis tikrais žmonių išgyvenimais ir charakterio bei elgesio savybėmis. Kadangi čia nėra nė vieno herojaus, kuris atspindėtų tik vieną realų žmogų, tai kiekvienas turės galimybę apčiuopti šioje knygoje kažką artimo sau, pažvelgti į savo gyvenimą iš šalies, rasti naujų įžvalgų ir naujų sprendimų tam tikroms gyvenimo situacijoms.

„Drąsa būti savimi“ - tai knyga apie savęs paieškas ir vidinius pokyčius. Apie vienatvę būnant tarp žmonių, kai esi praradęs esminį ryšį – su savimi. Didžiulį troškimą būti priimtam ir mylimam. Pamąstymai apie gyvenimo pasirinkimus ir dėsningumus pateikti netradiciniu, įtraukiančiu formatu. Jautru ir tikra. Kitų istorijose galite atrasti kažką tikrai vertingo ir artimo sau, galbūt net savo patirties ar praeities – jei tik būsite pasiruošę tai priimti ir pritaikyti.
Rekomenduoju pradedantiems kažką naujo ir svarbaus savo gyvenime – kelionę į save ar profesinį kelią ugdant kitus žmones. Žaisminga, paprasta ir nuoširdi autorės natūra įkvepia kiekviename puslapyje. Jos geranoriškumą ir palaikymą jausite visame kūrinyje, kurį perskaičiau lengvai ir su malonumu."

Raminta Girdvainė, Atradimų trenerė


  • Autorius: Kamila Golod
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 12x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094421068

Kiti taip pat domėjosi


2021-01-31

Autorė visiškai pataikė į mano asmeninį 10! Senai skaičiau tokią savitą ir gera knyga

2020-12-15

2020-12-06

2019-07-07

2017-11-09

o man kaip tik pasirodė labai įdomi knyga

2017-03-07

Nerekomenduoju, labai gailiuosi, kad pirkau, o susižavėjau naujiena ir giliu prasmingu gražiu aprašymu. Ne tik, kad siužetas nieko vertas, tačiau nemaža dalis knygos yra facebook susirašinėjimai (čia turbūt tas netradicinis įtraukiantis formatas. Realiai ne tik turinio atžvilgiu, bet ir apimtimi ir visa kokybe bendrai (ne viena palikta redaktoriaus gramatinė klaida) knyga yra niekinė. Net logikos nerasta, nes pagrindinė knygos herojė su savo vyru yra brolis ir sesuo ir jiems čia normalu (nuo to pačio tėvo, bet skirtingų mamų). Pinigai kaip į balą.

Parašykite atsiliepimą apie "Drąsa būti savimi"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Kamila Golod pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Drąsa būti savimi", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Drąsa būti savimi" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Drąsa būti savimi" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Drąsa būti savimi"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kamila Golod tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Drąsa būti savimi" perkama kartu