0

Drąsa būti savimi

  • Nuolaida knygai -67%
3.7
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 11,89 €*
Sutaupote: 7.90 € (67%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-07-07

Informacija

Drąsa būti savimi

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 12x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094421068

2020-08-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Drąsa būti savimi" aprašymas

Knyga "Drąsa būti savimi" kupina įvairių jausmų ir emocijų, skirtingų situacijų ir sprendimų joms įveikti.
Apie vyro ir moters meilę, apie tėvų ir vaikų santykius, apie savo autentiškumo paieškas. Apie gyvenimą čia ir dabar nepriklausomai ar priklausomai nuo to, kas buvo praeity, ir su viltimi, kas laukia ateity.
Kiekvienas iš šių personažų sukurtas remiantis tikrais žmonių išgyvenimais ir charakterio bei elgesio savybėmis. Kadangi čia nėra nė vieno herojaus, kuris atspindėtų tik vieną realų žmogų, tai kiekvienas turės galimybę apčiuopti šioje knygoje kažką artimo sau, pažvelgti į savo gyvenimą iš šalies, rasti naujų įžvalgų ir naujų sprendimų tam tikroms gyvenimo situacijoms.

„Drąsa būti savimi“ - tai knyga apie savęs paieškas ir vidinius pokyčius. Apie vienatvę būnant tarp žmonių, kai esi praradęs esminį ryšį – su savimi. Didžiulį troškimą būti priimtam ir mylimam. Pamąstymai apie gyvenimo pasirinkimus ir dėsningumus pateikti netradiciniu, įtraukiančiu formatu. Jautru ir tikra. Kitų istorijose galite atrasti kažką tikrai vertingo ir artimo sau, galbūt net savo patirties ar praeities – jei tik būsite pasiruošę tai priimti ir pritaikyti.
Rekomenduoju pradedantiems kažką naujo ir svarbaus savo gyvenime – kelionę į save ar profesinį kelią ugdant kitus žmones. Žaisminga, paprasta ir nuoširdi autorės natūra įkvepia kiekviename puslapyje. Jos geranoriškumą ir palaikymą jausite visame kūrinyje, kurį perskaičiau lengvai ir su malonumu."

Raminta Girdvainė, Atradimų trenerė

2019-07-07

2017-11-09

o man kaip tik pasirodė labai įdomi knyga

2017-03-07

Nerekomenduoju, labai gailiuosi, kad pirkau, o susižavėjau naujiena ir giliu prasmingu gražiu aprašymu. Ne tik, kad siužetas nieko vertas, tačiau nemaža dalis knygos yra facebook susirašinėjimai (čia turbūt tas netradicinis įtraukiantis formatas. Realiai ne tik turinio atžvilgiu, bet ir apimtimi ir visa kokybe bendrai (ne viena palikta redaktoriaus gramatinė klaida) knyga yra niekinė. Net logikos nerasta, nes pagrindinė knygos herojė su savo vyru yra brolis ir sesuo ir jiems čia normalu (nuo to pačio tėvo, bet skirtingų mamų). Pinigai kaip į balą.

Parašykite atsiliepimą apie "Drąsa būti savimi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugda


Dažniausiai su "Drąsa būti savimi" perkama kartu