0
Drąsa gyventi: kaip mintis paversti sprendimais
9.14 OutOfStock

Drąsa gyventi: kaip mintis paversti sprendimais

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Drąsa gyventi: kaip mintis paversti sprendimais

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9786090125199

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Knygos „Drąsa gyventi“ autorė Ilona Tamošiūnienė atvirai ir nuoširdžiai pasakoja apie savo gyvenimo kelią, kuris prasidėjo negandomis ir kliūtimis, tačiau privertė atsisukti į svarbiausią to gyvenimo kūrėją – save.


Kiek gali pakelti vienas žmogus – žlugusį verslą, finansinę krizę, išsiskyrimą, mamos mirtį?.. Ar įmanoma pakilti ir rasti jėgų kurti viską iš naujo, atsigauti nuo dalykų, kurie užgriūva ir sužlugdo tuo metu, kai atrodo, kad laimė ranka pasiekiama.


Ilona Tamošiūnienė visa tai išgyveno ir tikina, jog lipo ant kiekvieno grėblio ir darė kiekvieną įmanomą klaidą, tačiau galiausiai rado sau svarbius atsakymus ir išmoko eiti pirmyn be graužaties ir nerimo.


Autorė knygoje „Drąsa gyventi“ kelia klausimus apie gyvenime nuolat išsikeliamus tikslus ir pateikia, atrodytų, pačius šabloniškiausius patarimus. Ką reiškia būti geru žmogumi? Ar iš viso reikia stengtis būti geram? Ko iš mūsų tikisi kiti, kai siūlo „būti savimi“? Ar tai reiškia „būk patogus man“? O kai aš nusprendžiu nebepataikauti kitiems, o būti savimi, ar tai mano būdas keršyti tikrovei?

Kai kaltinate ką nors dėl skausmo, kurį patiriate, ar prisiimate atsakomybę už tai, kad tas žmogus apskritai atsidūrė jūsų gyvenime? Kas yra vienišumas ir ar jo reikia bijoti ir vengti? Kas yra moteriškumas?

Apie aukos vaidmenį, konfliktus su kitais ir kovą dėl kovos bei gebėjimą ieškoti kompromisų – knygoje „Drąsa gyventi“ pateikiamos paprastos tiesos, kurias būtina kartoti, kad pavyktų jas pritaikyti gyvenime.


Autorė atskleidžia ir keturias laimės taisykles. Ji tiki, jog gyvenimo skirti išbandymai atvedė ją į savęs suvokimą ir privertė atidžiau pažvelgti į save, todėl tai tikrų tikriausia sėkmė, tik ne visuomet gebame būtent taip vertinti mus ištinkančias negandas.„Apie savo kelius ir klystkelius, vingius ir kilpas, kuriose strigau, apie rastas išeitis ir sprendimus pasakoju šioje knygoje. Viliuosi, kad mano patirtis padės išgyventi kitiems“.


Ilona Tamošiūnienė


Išgyvenusi sudėtingą laikotarpį I. Tamošiūnienė ėmė ieškoti atsakymų ir, kaip pati teigia, sukūrė save iš naujo. Dabar ji sertifikuota ugdomojo vadovavimo (koučingo) specialistė, lektorė, išleidusi knygą „Drąsa gyventi“ ir sukūrusi tinklalapį „108 studija“, asmeninių pokyčių ir savęs pažinimo konsultantė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, transformacijos kurso moterims „Drąsa gyventi“ autorė.
 


 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu