0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Drąsiau mažoji varlyte! Trumpi ir šaunūs pasakojimai apie gyvūnus

Kaina internetu: 8,39 €
Kaina knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 1.50 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 8.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Drąsiau mažoji varlyte! Trumpi ir šaunūs pasakojimai apie gyvūnus" aprašymas

Visi tėveliai nori, kad jų vaikai skaitytų knygas. Skiepyti šį poreikį reikia pradėti labai anksti, kai vaikas tik ima gebėti sukaupti dėmesį ir klausytis. Svarbu, kad skaitymo džiaugsmą jis patirtų dar nemokėdamas skaityti. Šie su meile iliustruoti pasakojimai labai tiks skaityti vaikui balsu. Patogiai įsitaisykite ir pradėkite kelionę knygos puslapiais. Juk kam nerūpėtų sužinoti, ar varlytė Finė išdrįs šokti į vandenį? Ką kurmiukas patirs per pirmą pasivaikščiojimą naktį? Ar pavyks triušiams taikiai išsiskirti? Kas labiausiai padės susižeidusiai surikatai?

Tad linkime smagaus skaitymo, šypsenų ir jaukių artumo valandėlių!


  • Autorius: Anna Lott, Martina Leykamm
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 22x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094831645

Parašykite atsiliepimą apie "Drąsiau mažoji varlyte! Trumpi ir šaunūs pasakojimai apie gyvūnus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Drąsiau mažoji varlyte! Trumpi ir šaunūs pasakojimai apie gyvūnus", kurį parašė Anna Lott, Martina Leykamm. Siūlome ne tik išsamų "Drąsiau mažoji varlyte! Trumpi ir šaunūs pasakojimai apie gyvūnus" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Anna Lott, Martina Leykamm. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Drąsiau mažoji varlyte! Trumpi ir šaunūs pasakojimai apie gyvūnus". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Drąsiau mažoji varlyte! Trumpi ir šaunūs pasakojimai apie gyvūnus" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Drąsiau mažoji varlyte! Trumpi ir šaunūs pasakojimai apie gyvūnus" perkama kartu