Papildoma -10% NUOLAIDA su kodu: BLACK ⭐⭐⭐⭐⭐ MASINIAI BLACK FRIDAY išpardavimai startavo! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Draugai – Gyvatė ir Driežas

Kaina: 4,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Draugai – Gyvatė ir Driežas " aprašymas

7-10 metų skaitytojams

Gyvatė ir Driežas gana skirtingo būdo. Gyvatė rami, Driežas guvesnis. Jų skanėstai, ir pomėgiai kitokie. Gyvatė mėgsta pasakoti legendas apie savo motiną, o Driežas, kaip ir devyniasdešimt septyni jo broliai ir seserys, savo motinos nė neprisimena. Skirtybių daug, yra dėl ko ginčytis ir bartis. O skaitytojui – daugybė progų pasijuokti.

Gyvatė gali tik šliaužti, o Driežas – ropoti arba repežioti. Bet... juk, kai labai nori pabūti kartu, galima eiti pasišliaupežioti!.. Draugystė randa išeitį, draugystė viską nugali. O juo labiau – meilė.

Tai antroji knyga apie Gyvatės ir Driežo draugystę. Tačiau nenusigąskite, drąsiai skaitykite – viską suprasite. O perskaitę repežiokite ieškoti pirmosios.
Kęstutis Urba

Iš anglų kalbos vertė Viltaras Alksnėnas

 


  • Autorius: Joy Cowley, Gavin Bishop
  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098222142

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Draugai – Gyvatė ir Driežas "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Draugai – Gyvatė ir Driežas ", kurį pristato Gavin Bishop, Joy Cowley. Siūlome ne tik išsamų "Draugai – Gyvatė ir Driežas " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gavin Bishop, Joy Cowley. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Draugai – Gyvatė ir Driežas ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Draugai – Gyvatė ir Driežas " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Draugai – Gyvatė ir Driežas " perkama kartu