0

Draugė

Internetu: 12,99 €
Knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Draugė

  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786098233742

2020-07-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Kaip įsitvirtinti mažame miestelyje ir nepasiduoti jo nuoboduliui? Kaip rasti artimą sielą, kuriai nebaisu patikėti ne tik savo paslaptis, bet ir vaiką? Teresos Driscoll trileris „Draugė“ – tai dviejų moterų bičiulystės istorija, virtusi kvapą gniaužiančiu detektyvu.

Sofija nelaiminga. Vos prieš kelis metus ji buvo įsitikinusi, kad jai iki gyvo kaulo įgriso gyvenimas beprotišku tempu alsuojančiame Londone. Ji svajojo pabėgti iš triukšmingo didmiesčio, apsigyventi mažame miestelyje ir ramiai auginti vaikus.

Šiandien ji jaučia neapsakomą nuobodulį ir neviltį – ji viena rūpinasi ketverių metų sūnumi, jos vyras namuose pasirodo tik savaitgaliais, jai niekaip nepavyksta antrą kartą pastoti, o darbą reklamos agentūroje ji atsimena kaip vieną gražiausių savo gyvenimo epizodų.

Viską, ko trūksta Sofijai, įkūnija Ema – triukšmingai į miestelį atsikrausčiusi naujakurė. Ji taip pat augina panašaus amžiaus sūnų. Ji graži, paslaptinga, visada spinduliuoja energiją ir entuziazmą. Ema tampa Sofijos paguoda ir atrama – ji padeda jai iš naujo atrasti gyvenimo džiaugsmą. Sofija patiki, kad Ema yra geriausia jos draugė. Sofija nieko neori žinoti apie miestelyje sklandančias apkalbas - naujoji gyventoja miestelėnams nekelia pasitikėjimo...

Sėdėdama traukinyje į Londoną, Sofija sulaukia skambučio iš ligoninės: po avarijos čia atvežti du berniukai ir vienas iš jų – jos sūnus. Ar besąlygiškai pasitikėti Ema buvo tinkamas sprendimas?..

Prieš tapdama rašytoja, Teresa Driscoll dirbo reportere „Kent Messenger“ žurnale ir kaip laisvai samdoma žurnalistė rašė nacionalinėje Britanijos spaudoje. Vėliau moters karjera pakrypo televizijos link, kur ji daugiau nei 15 metų vedė „BBC“ naujienų laidą „Spotlight“. 2015 m. parašyta debiutine jos knyga susidomėjo net keturi literatūros agentai, o išleido žinoma leidykla. Įkvėpta sėkmės, autorė skaitytojams kasmet pristato po naują kūrinį.

„Perskaičius šią knygą, žodis „draugė“ įgis naują prasmę. Šis kūrinys visiškai kitoks, nei ankstesnė autorės knyga „Aš stebiu tave“. Tai aukščiausios klasės trileris – toks, kuriame detalumas ir tikslumas svarbesnis už jaudinančią atmosferą, nors čia netrūksta kvapą gniaužiančių siužeto vingių bei posūkių. Ši knyga baugi ir įtempta – nežinios atmosfera išsaugo intrigą iki pabaigos.“
Momspresso

„Trileryje „Draugė“ Teresa Driscoll analizuoja žmonių elgesį – kodėl jie daro tai, ką daro, ir kaip praeities įvykiai nulemia šiandienos elgesį bei įsitikinimus. Tą įrodo romanų veikėjų pavyzdys – jų ankstesni poelgiai lemia dabarties pasirinkimus, kuriuos lydi skaudžios pasekmės <...> Tai ne įprastas trileris, kuriame policininkas gaudo serijinį žudiką – šįsyk žudikas yra šalia. Jo niekas neįtaria. Niekas apie jį nežino.“
Deccan Herald

Iš anglų kalbos vertė Nomeda Berkuvienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu