TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Draugiškas sunkvežimis

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-28 Vita

Kol kas dar nesusidraugavom su knygele. Iliustracijos gražios. Tekstas nelabai dominantis. Kai vaikas paaugs, gal labiau susidomės knygute. Beje, sunkokai vartosi puslapiai


2022-07-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Draugiškas sunkvežimis" aprašymas

Šioje dailių formų knygelėje pasakojama apie draugystę. Darbus atlikti visuomet daug lengviau, kai tau padeda draugai – būtent apie tai ši nuotaikinga istorija, iliustruota ryškiais, spalvingais paveikslėliais. Storų kartoninių lapų knygelę itin patogu vartyti.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 8
  • Formatas: 20x14, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094403224

Kiti taip pat domėjosi


2022-04-28

Kol kas dar nesusidraugavom su knygele. Iliustracijos gražios. Tekstas nelabai dominantis. Kai vaikas paaugs, gal labiau susidomės knygute. Beje, sunkokai vartosi puslapiai

Parašykite atsiliepimą apie "Draugiškas sunkvežimis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kartoninės knygutės 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Draugiškas sunkvežimis", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Draugiškas sunkvežimis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Draugiškas sunkvežimis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Draugiškas sunkvežimis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Draugiškas sunkvežimis" perkama kartu