0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Draugo laiškai. Psichologinės pagalbos knyga jaunimui

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 7,59 €*
Sutaupote: 1.60 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Draugo laiškai. Psichologinės pagalbos knyga jaunimui" aprašymas

Knygoje "Draugo laiškai. Psichologinės pagalbos knyga jaunimui" aptariamos įvairios temos: draugystė, meilė, santykiai šeimoje, netektys, krizė, taip pat kitos gyvenimiškos problemos ir natūralūs, žmogiški jausmai, kuriuos ne visada lengva ištverti vienam, nesulaukiant artimųjų ar specialistų, pagalbos. Tikimės, kad rūpestingai parengti savanorių atsakymai padės vaikams, jaunimui bei suaugusiesiems, kuriuos kamuoja panašios problemos.

„Jaunam žmogui kartais gali būti sunku išdrįsti pradėti kalbėti apie savo sunkumus, užduoti rūpimus, bet gal ne itin lengvus klausimus tėvams, draugams ar kitiems juos supantiems žmonėms. Ypač nelengva, kai reikiamu metu nėra su kuo pasitarti, nors ir norėtųsi. Čia į pagalbą ateina „Draugo laiškai" – knyga, kurioje surinkti pačių jaunų žmonių užduodami jiems rūpimi klausimai ir kvalifikuotų „Jaunimo linijos" savanorių parengti atidūs atsakymai. Knyga, tikiu, ne vienam padės rasti atsakymus į neraminančius klausimus, ar suteiks drąsos pasikalbėti su artimais žmonėmis ir paskatins kreiptis pagalbos ar nukreips, kur toliau ieškoti patikimos informacijos. Didžiulė knygos vertė ta, kad jaunų žmonių laiškuose atskleidžiami skaudūs išgyvenimai primena, kad su sunkumais susiduriantis žmogus nėra vienas – yra ir kitų žmonių, susiduriančių su panašiais iššūkiais, keliančių tuos pačius klausimus. Jau vien to žinojimas gali suteikti šiek tiek paguodos ir paramos. Neabejoju, kad „Draugo laiškuose" surinkti klausimai ir atsakymai bus ypatingai vertingi ne tik patiems jaunuoliams, bet ir juos auginantiems tėvams, kitiems suaugusiems ir specialistams dirbantiems su jaunimu. Tai puiki galimybė geriau suprasti, kuo gyvena, ką jaučia, galvoja, ką patiria skirtingi jauni žmonės šiandieninėje Lietuvoje."
Dr. Lina Gervinskaitė-Paulaitienė


  • Autorius:
  • Leidėjas: Jaunimo linija
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025145

Parašykite atsiliepimą apie "Draugo laiškai. Psichologinės pagalbos knyga jaunimui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Draugo laiškai. Psichologinės pagalbos knyga jaunimui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Draugo laiškai. Psichologinės pagalbos knyga jaunimui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Draugo laiškai. Psichologinės pagalbos knyga jaunimui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Draugo laiškai. Psichologinės pagalbos knyga jaunimui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Draugo laiškai. Psichologinės pagalbos knyga jaunimui" perkama kartu