0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Drawing the XXth century. Comics on lithuanian, belarusian and german family stories

14,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Drawing the XXth century. Comics on lithuanian, belarusian and german family stories


2021-07-31 14.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Drawing the XXth century. Comics on lithuanian, belarusian and german family stories" aprašymas

Nors XX-asis amžius jau virsta istorija, pasakojama mokyklų vadovėliuose, apžvelgiama televizijos laidose bei vis iš naujo atrandama kasdienėse viešojo diskurso politinėse užuominose, šio projekto menininkai iškėlė sau uždavinį panagrinėti kaip praėjęs istorijos tarpsnis pasakojamas jų asmeninėje aplinkoje. Siekdami permąstyti XX amžių šiek tiek skirtingu požiūriu, jie bandė parodyti, kas buvo pasakyta ar nutylėta jų šeimose. Tai buvo mūsų komiksų projekto atspirties taškas. Manome, kad iki šiol papasakotos tikrai dar ne visos XX amžiaus istorijos.


Viktorija Ežiukas

Dailininkė ir iliustratorė iš Lietuvos. Gimė Klaipėdoje, baigė Vilniaus dailės akademiją, įgijo bakalauro ir magistro laipsnius Vizualinio dizaino katedroje. Šiuo metu Viktorija dirba laisvai smadoma iliustratore, kuria komiksus iliustruoja vaikiškas knygas, dalyvauja įvairiuose meniniuose projektuose, parodose.


Miglė Pužaitė (1991)

Menininkė gyvena ir dirba Vilniuje, Lietuvoje. Vilniaus dailės akademijoje baigė grafikos bakalaurą bei magistrą. Jos kūrybos sritys - knygų dizainąs, meninės knygas, komiksai, grafika, piešimas. Savo darbuose domisi šeimos istorijos, daiktų, reprezentuojančių atsiminimus temomis. Nuolat dalyvauja parodose ir kūrybinėse dirbtuvėse.


Andukovič Viktoryia (1994)

Dizainerė ir Iliustratorė iš Gardino, Baltarusija. 2016 m. baigė Vizualinio dizaino ir medijos bakalaurą Europos humanitariniame universitete (Vilnius, Lietuva). Šiuo metu ji gyvena ir dirba Vilniuje. Jos kūrybinių interesų sritys yra piešimas, grafika, fotografija, knygos dizainas.


Lina Itagaki

Iliustratorė, komiksų ir zinų kūrėja. 2014 m. baigė grafikos bakalaurą Vilniaus dailės akademijoje. Aktyviai dalyvauja parodose, komiksų konkursuose, zinų festivaliuose. Veikėjus iš jos kuriamo komikso "Mr. Pinkman" galima rasti kaip didelius piešinius ant sienų Rygoje.


Mawil (Markus Witzel)

Mawil yra komiksų piešėjas iš Berlyno. Jo knygos buvo išleistos Vokietijoje komiksų leidykloje Reproduct bei kitose šalyse. Mawil taip pat piešia komiksus žurnalams ir laikraščiams, tokiems kaip Der Tagespiegel, veda pamokas meno mokyklose ir organizuoja kūrybines dirbtuves. Be to, jį kartais galima aptikti besiruošiantį parodai ar dirbantį prie naujos knygos.


Daivita Jackevičienė (1971)

Šiuo metu dirba Europos humanitarinio universiteto Vokiečių studijų centro koordinatore. 1995 m. baigė Mannheimo (Vokietija) universiteto sociologijos studijas, po to dirbo įvairuose tarptautiniuose projektuose bei beveik dešimt metų buvo Goethe's instituto Vilniuje kultūros programų koordinatore.Parašykite atsiliepimą apie "Drawing the XXth century. Comics on lithuanian, belarusian and german family stories"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūros knygos

Viktorija Ežiukas, Miglė Pužaitėir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Drawing the XXth century. Comics on lithuanian, belarusian and german family stories, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Drawing the XXth century. Comics on lithuanian, belarusian and german family stories aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Drawing the XXth century. Comics on lithuanian, belarusian and german family stories už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Drawing the XXth century. Comics on lithuanian, belarusian and german family stories? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Viktorija Ežiukas, Miglė Pužaitėir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Drawing the XXth century. Comics on lithuanian, belarusian and german family stories" perkama kartu