Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Grandymo menas. Drugiai ir kiti sparnuočiai

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 1,00 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Grandymo menas. Drugiai ir kiti sparnuočiai" aprašymas

„Drugiai ir kiti sparnuočiai: grandymo menas“ padės tau suprasti, kad turi kūrybos polinkių ir išmokys kurti mažučiukus šedevrus.

Lazdele grandydamas paveikslėlius, po juodu dažų sluoksniu aptiksi holografinę ar kitokią spalvingą foliją, įdomių raštų ir ornamentų, todėl tavo darbeliai pulsuos gyvybe.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Grandymo menas. Drugiai ir kiti sparnuočiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos spalvinimo knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Grandymo menas. Drugiai ir kiti sparnuočiai", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Grandymo menas. Drugiai ir kiti sparnuočiai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Grandymo menas. Drugiai ir kiti sparnuočiai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Grandymo menas. Drugiai ir kiti sparnuočiai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Grandymo menas. Drugiai ir kiti sparnuočiai" perkama kartu