0

Druska liaudies medicinoje

Internetu: 3,29 €
Knygyne: 3,69 €*
Sutaupote: 0.40 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Druska liaudies medicinoje

  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 68
  • ISBN ar kodas: 9789984851648

2020-04-30 3.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šioje knygoje "Druska liaudies medicinoje" Jūs sužinosite apie įvairias druskas rūšis ir kodėl jos negalima naudoti maistui.


Sužinosite, kaip dar galima panaudoti druską kasdieninėje buityje ir gydyme, ir praktinėje magijoje.

KNYGOS IŠTRAUKA


KAIP VEIKIA DRUSKA

 

Paprastasis valgomosios druskos tirpalas paruoštas laikantis nurodytos koncentracijos yra stiprus absorbentas. Po to, kai druskos tvarstis uždedamas ant odos, druskos skiedinys su tarp audinių esančiu skysčiu, pro poras patekdamas į ligonio organizmą. Be to, natrio chloridas per odą pašalina vandens perteklių ir jame ištirpusius toksiškus junginius.

Kompleksinėje terapijoje dažniausiai naudojamas druskos tirpalas, kurio koncentracija neviršija 10%. Toks tirpalas nesukelia neigiamos odos reakcijos ir ištraukia tik skystį, nepažeisdamas kraujo ląstelių, epidermio ir kitų audinių. Teisingai paruoštas druskos skiedinio tvarstis teigiamai paveikia ne tik pažeistą vietą, bet skatina ir organizmo sveikatinimą.

Vyksta laipsniškas tarpinių audinių skysčio atsinaujinimas, pašalinami toksinai, padidėja audinių elastingumas, pagerėja visų organų ir sistemų funkcionavimas. Esant uždegiminiams procesams pastebimas ženklus sutinimų mažėjimas, hiperemijos sumažėjimas ir infekuotos aplinkos išsivalymas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu