0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Druskos sodai

Kaina internetu: 1,29 €
Kaina knygyne: 2,49 €*
Sutaupote: 1.20 € (49%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 1.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Druskos sodai" aprašymas

Mano motina Viešpatį Dievą tikėjo

ir lig pabaigos su juo vaidijos,

su Tėvu,

Sūnus pernelyg jai bejėgis buvo.


Tačiau pageidavo, kad mirusiai

į rankas kryžių įdėtume.

Priglobė jį Dvasion Šventojon.

Christine Busta (tikroji pavardė: Christine Dimt, 1915-1987) austrų poetė, kurios balsas mus pasiekia pavėluotai. Bemaž visą gyvenimą kukliai dirbusi Vienoje bibliotekininke, ji buvo viena garsiausių XX a. antrosios pusės austrų literatūros moterų ir viena tų autorių, kurias ir kuriuos galima pavadinti krikščioniškosios literatūros atstovais pačia geriausia prasme.


Į šią lietuvišką poetės kūrinių rinktinę "Druskos sodai" įtraukti eilėraščiai iš keturių jos knygų: "Die Scheune der Vogel" ("Paukščių daržinė", 1958), "Untenvegs zu alteren Feuern" ("Pakeliui prie senesniųjų laužų", 1965), "Salzgarten" („Druskos sodai", 1975) ir "Wenn du das Wappen der Liebe malst" ("Piešdamas meilės herbą", 1981).


Iš vokiečių kalbos vertė Antanas Gailius  • Autorius: Christine Busta
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 79
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-445-84-X

Parašykite atsiliepimą apie "Druskos sodai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Druskos sodai", kurią skaitytojams dovanoja Christine Busta. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Christine Busta su knyga "Druskos sodai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Druskos sodai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Christine Busta. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Druskos sodai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Druskos sodai" perkama kartu