0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Du gali išlaikyti paslaptį …jei vienas iš jų negyvas

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,49 €
Kaina knygyne: 17,89 €*
Sutaupote: 2.40 € (14%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Du gali išlaikyti paslaptį …jei vienas iš jų negyvas


2021-06-30 15.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Du gali išlaikyti paslaptį …jei vienas iš jų negyvas" aprašymas

Jaunimui nuo 14 m.

Pavojingos apgaulingai tykaus miestelio paslaptys, šiurpinantys grasinimai, žmogžudystės ir begalinis jaunos merginos ryžtas išsiaiškinti tiesą – tobulas kokteilis kvapą gniaužiančiam detektyviniam trileriui.

Eko Ridžas – mažas Amerikos miestelis. Elerė jame nėra buvusi, bet apie jį žino viską. Kadaise ten dingo jos septyniolikmetė teta, o vos prieš penkerius metus miestelį išgarsino abiturientų pokylio karalienės žmogžudystė. Dabar Elerė kraustosi į Eko Ridžą pas močiutę, kurios beveik nepažįsta.

Miestelis tarsi atvirukas, bet kupinas paslapčių. Dar nė neprasidėjus mokslo metams anonimas pagrasina abiturientų pokylyje pakartoti, kas nutiko prieš penkerius metus, o tada dingsta dar viena mergina.

Elerei paslaptys ne naujiena. Jų turi ir jos mama, ir močiutė, ir su kiekviena Eko Ridže praleista diena aiškėja, kad visi ką nors slepia. Tačiau bėda ta, kad paslaptys gali būti labai pavojingos, o dauguma nemoka jų saugoti...

Karen M. McManus – pasaulio jaunimo dėmesį prikausčiusio bestselerio „Vienas iš mūsų meluoja“ autorė. Antra autorės knyga „Du gali išlaikyti paslaptį... jei vienas iš jų negyvas“ akimirksniu pavergė skaitytojus, pelnė krūvą apdovanojimų ir jau yra išversta į daugiau nei 30 kalbų!

Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Virbickienė


  • Autorius: Karen M. McManus
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090143728

Parašykite atsiliepimą apie "Du gali išlaikyti paslaptį …jei vienas iš jų negyvas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Detektyvų, trilerių knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Du gali išlaikyti paslaptį …jei vienas iš jų negyvas, kurį parašė Karen M. McManus. Siūlome ne tik išsamų Du gali išlaikyti paslaptį …jei vienas iš jų negyvas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Karen M. McManus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Du gali išlaikyti paslaptį …jei vienas iš jų negyvas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Du gali išlaikyti paslaptį …jei vienas iš jų negyvas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Du gali išlaikyti paslaptį …jei vienas iš jų negyvas" perkama kartu