0

Du kalavijai. Skomanto kronikos

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-10-27 Skaitytojas

Informacija

Du kalavijai. Skomanto kronikos

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 14x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9955-601-81-7

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Du kalavijai. Skomanto kronikos" aprašymas
Istorinėje apysakoje veiksmas vyksta XIII amžiuje. Lietuvių pirklys Žybartaitis Einius kartu su bendražygiais patiria daugybę pavojingų nuotykių kelionėje iš Vilniaus į tolimąsias korelų žemes ir atgal. Pirklys karžygio širdimi keliauja ne tik prekiauti, jis vykdo ir didžiojo rikio Mindaugo slaptąją užduotį. Ar nesutrukdys jam paslaptingosios Olgos išgelbėjimas ir jos vyro kerštas? Ar pavyks laiku pasitraukti nuo ežero, ant kurio ledo lemiamoms kautynėms išsirikiuoja kryžiuočių ordino ir rusų armijos? Ar nepakiš kojos draugų išdavystė? Daug nuotykių patirs ir iškilių istorinių figūrų Einius sutiks savo kelyje.
2020-10-27

Parašykite atsiliepimą apie "Du kalavijai. Skomanto kronikos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nuotykių ir istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Du kalavijai. Skomanto kronikos, kurią skaitytojams dovanoja Skomantas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Skomantas su knyga Du kalavijai. Skomanto kronikos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Du kalavijai. Skomanto kronikos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Skomantas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Du kalavijai. Skomanto kronikos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Du kalavijai. Skomanto kronikos" perkama kartu