0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Du kalavijai. Skomanto kronikos

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-10-27 Skaitytojas


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 3.44 SoldOut

Knygos "Du kalavijai. Skomanto kronikos" aprašymas

Istorinėje apysakoje veiksmas vyksta XIII amžiuje. Lietuvių pirklys Žybartaitis Einius kartu su bendražygiais patiria daugybę pavojingų nuotykių kelionėje iš Vilniaus į tolimąsias korelų žemes ir atgal. Pirklys karžygio širdimi keliauja ne tik prekiauti, jis vykdo ir didžiojo rikio Mindaugo slaptąją užduotį. Ar nesutrukdys jam paslaptingosios Olgos išgelbėjimas ir jos vyro kerštas? Ar pavyks laiku pasitraukti nuo ežero, ant kurio ledo lemiamoms kautynėms išsirikiuoja kryžiuočių ordino ir rusų armijos? Ar nepakiš kojos draugų išdavystė? Daug nuotykių patirs ir iškilių istorinių figūrų Einius sutiks savo kelyje.

  • Autorius: Skomantas
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 14x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-601-81-7

2020-10-27

Parašykite atsiliepimą apie "Du kalavijai. Skomanto kronikos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Du kalavijai. Skomanto kronikos", kurią skaitytojams dovanoja Skomantas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Skomantas su knyga "Du kalavijai. Skomanto kronikos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Du kalavijai. Skomanto kronikos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Skomantas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Du kalavijai. Skomanto kronikos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Du kalavijai. Skomanto kronikos" perkama kartu