0
Du tėčiai - turtingas ir vargšas. Paaugliams
6.42 OutOfStock

Du tėčiai - turtingas ir vargšas. Paaugliams

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Du tėčiai - turtingas ir vargšas. Paaugliams

  • Leidėjas: Sirokas
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789955740902

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Ši knyga gali būti Jūsų sėkmės pradžia. Joje parašyta: kaip kalbėti apie pinigus „pinigų kalba“, kaip priversti pinigus dirbti sau, patarimų, kaip siekti finansinės sėkmės, pavyzdžiui, kaip dirbti ne dėl pinigų, o siekiant žinių, pateikti žaidimai, kurie padės Jums suprasti, kaip galima priversti pinigus „judėti ir daugintis“.
Ši knyga ne tik užpildo mokykloje atsiradusias spragas, bet tarsi galingas ginklas gali padėti Jums išsikovoti laisvę ir susikurti tokį gyvenimą, apie kokį svajojate. Nesvarbu, kokius pažymius gaunate mokykloje, Jūs esate pakankamai protingas žmogus, kad pasiektumėte finansinę nepriklausomybę! Niekada ne per anksti pradėti rūpintis savo finansiniu išsilavinimu!

Knyga „Du tėčiai – turtingas ir vargšas. Paaugliams“ – apie pinigus ir apie tėčius – įdomi abiem šiais aspektais. Visų pirma tuo, kad apie pinigus rašoma vaikams. Mūsų krašte, kur dauguma tėčių yra neturtingi, apie pinigus su vaikais namie nekalbama, tad skaitytojai visai lengvai turėtų suprasti šią istoriją. Nors daliai jų kitą – turtingąjį – tėtį teks įsivaizduoti, turint omenyje siekiamą rezultatą, tai vertingas pratimas fantazijai lavinti.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu