0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Du tėčiai - turtingas ir vargšas. Paaugliams

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 6.42 SoldOut

Knygos "Du tėčiai - turtingas ir vargšas. Paaugliams" aprašymas

Ši knyga gali būti Jūsų sėkmės pradžia. Joje parašyta: kaip kalbėti apie pinigus „pinigų kalba“, kaip priversti pinigus dirbti sau, patarimų, kaip siekti finansinės sėkmės, pavyzdžiui, kaip dirbti ne dėl pinigų, o siekiant žinių, pateikti žaidimai, kurie padės Jums suprasti, kaip galima priversti pinigus „judėti ir daugintis“.
Ši knyga ne tik užpildo mokykloje atsiradusias spragas, bet tarsi galingas ginklas gali padėti Jums išsikovoti laisvę ir susikurti tokį gyvenimą, apie kokį svajojate. Nesvarbu, kokius pažymius gaunate mokykloje, Jūs esate pakankamai protingas žmogus, kad pasiektumėte finansinę nepriklausomybę! Niekada ne per anksti pradėti rūpintis savo finansiniu išsilavinimu!

Knyga „Du tėčiai – turtingas ir vargšas. Paaugliams“ – apie pinigus ir apie tėčius – įdomi abiem šiais aspektais. Visų pirma tuo, kad apie pinigus rašoma vaikams. Mūsų krašte, kur dauguma tėčių yra neturtingi, apie pinigus su vaikais namie nekalbama, tad skaitytojai visai lengvai turėtų suprasti šią istoriją. Nors daliai jų kitą – turtingąjį – tėtį teks įsivaizduoti, turint omenyje siekiamą rezultatą, tai vertingas pratimas fantazijai lavinti.Parašykite atsiliepimą apie "Du tėčiai - turtingas ir vargšas. Paaugliams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Robertas T. Kijosakis, Šeron L. Lechter parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Du tėčiai - turtingas ir vargšas. Paaugliams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Du tėčiai - turtingas ir vargšas. Paaugliams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Du tėčiai - turtingas ir vargšas. Paaugliams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Du tėčiai - turtingas ir vargšas. Paaugliams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robertas T. Kijosakis, Šeron L. Lechter tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Du tėčiai - turtingas ir vargšas. Paaugliams" perkama kartu