TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Dulkės knyga 1. Gražioji laukinė

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 18,65 €
Kaina su kodu: 13,06 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-09 Eglė R.

Meistriška knyga, skirta vaikams ir ne vaikams. Jaunieji skaitytojai čia rast įkvepiančią istoriją apie kovą už tai, kuo tiki, apie gerumą ir draugystę, suaugusieji panirs giliau į visus sluoksnius ir temas, raginančias susimąstyti apie tai, kas esame, kas yra mūsų sąmonė, apie baimę to, kas nežinoma. Nuostabi knyga.


2023-12-31 18.651 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dulkės knyga 1. Gražioji laukinė" aprašymas

Jei kas nors paprasto smuklininko sūnaus Malkolmo būtų paklausęs, kuo jis norėtų tapti, niekad nebūtų išgirdęs atsakymo, kad šnipu. Ir vis dėlto būtent taip ir nutinka – netyčia pasipainiojęs nusikaltimo vietoje, jis greitai pats tampa painios istorijos dalyviu ir stebėtoju. Istorijos centre – kūdikis, vardu Laira, kuriai ateityje numatyta nepaprasta užduotis. Tačiau visa tai gali sujaukti neregėto dydžio potvynis, persekiojantis DKT, kraupusis Žeraras Bonvilis ir aibė netinkamai besiklostančių aplinkybių. Lairai gresia didelis pavojus ir Malkolmas bei jo bendražygė Alisa ketina padaryti viską, kad ją apsaugotų. Tačiau jiedu ne kartą nuoširdžiai trokš, kad kelionė su kūdikiu ant rankų valtimi, praminta Gražiąja laukine, niekad nebūtų prasidėjusi...

Philipas Pullmanas (g. 1946) – garsus anglų rašytojas, sukūręs daugiau nei 30 kūrinių suaugusiesiems ir vaikams. Rašytoją išgarsino fantastinė trilogija „Jo tamsiosios jėgos“, už kurią jis buvo gausiai apdovanotas: 1995 m. jam buvo įteiktas Karnegio medalis, 2002 m. už paskutinę trilogijos dalį rašytojas gavo garsiąją „Whitebread“ premiją, o 2005 m. – prestižinę A. Lindgren atminimo premiją. Nuo 2019 m. pagal trilogiją kuriamas ir transliuojamas televizijos serialas „Jo tamsiosios jėgos“ (angl. His Dark Materials).

„Gražioji laukinė“ – pirmoji trilogijos „Dulkės knyga“, papildančios minėtosios trilogijos istoriją ir išsamiau papasakojančios apie Dulkę bei herojės Lairos kovą su Magisteriumu, knyga. Joje autorius skaitytojus nukelia į dvylika metų ankstesnius nei vaizduojami pirmajame „Jo tamsiosios jėgos“ trilogijos kūrinyje „Auksinis kompasas“ laikus. Laira dar tik kūdikis, už kurios gyvybę kovoja narsieji Malkolmas ir Alisa. Iki tikslo – saugių Džordano koledžo sienų – laukia ilgas ir pavojingas kelias per potvynį valtimi.

Iš anglų kalbos vertė Aidas Jurašius.


Visas knygų serijos dalis rasite: Dulkės knyga.Kiti taip pat domėjosi


2021-03-09

Meistriška knyga, skirta vaikams ir ne vaikams. Jaunieji skaitytojai čia rast įkvepiančią istoriją apie kovą už tai, kuo tiki, apie gerumą ir draugystę, suaugusieji panirs giliau į visus sluoksnius ir temas, raginančias susimąstyti apie tai, kas esame, kas yra mūsų sąmonė, apie baimę to, kas nežinoma. Nuostabi knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Dulkės knyga 1. Gražioji laukinė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dulkės knyga 1. Gražioji laukinė", kurį pristato Philip Pullman. Siūlome ne tik išsamų "Dulkės knyga 1. Gražioji laukinė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Philip Pullman. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dulkės knyga 1. Gražioji laukinė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dulkės knyga 1. Gražioji laukinė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dulkės knyga 1. Gražioji laukinė" perkama kartu