0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dulkėto erškėčio ugny: knyga apie poetą Antaną Kalanavičių

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 2.19 SoldOut

Knygos "Dulkėto erškėčio ugny: knyga apie poetą Antaną Kalanavičių" aprašymas

Knyga apie poeto Antano Kalanavičiaus (1945–1992) gyvenimą ir kūrybą. A. Kalanavičiaus poezijos rinktinė „Ne akmenys guli“ buvo išleista 1994 metais. Jo poezija jau įsitvirtino skaitančios visuomenės sąmonėje, literatūros tyrinėtojų ir mokslininkų publikacijose bei mokyklų literatūros programose. Rankraštinis palikimas jau sutvarkytas ir prieinamas visuomenei.


Knygoje "Dulkėto erškėčio ugny: knyga apie poetą Antaną Kalanavičių" – poeto gyvenimo ir kūrybos istorija. Knygoje jungiasi pasakojimas, prisiminimai, laiškai, publikacijos, dienoraščiai, dokumentai.


Leidinyje gausu dokumentų faksimilių, meninių nuotraukų iš poeto tėviškės. Atskiras skyrius paskirtas garsaus baltisto, šveicarų profesoriaus J. P. Locherio pasisakymams apie poeto A. Kalanavičiaus kūrybą, publikuojama ir jo paskaita.Parašykite atsiliepimą apie "Dulkėto erškėčio ugny: knyga apie poetą Antaną Kalanavičių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dulkėto erškėčio ugny: knyga apie poetą Antaną Kalanavičių", kurią skaitytojams dovanoja Perpetua Dumšienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Perpetua Dumšienė su knyga "Dulkėto erškėčio ugny: knyga apie poetą Antaną Kalanavičių" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dulkėto erškėčio ugny: knyga apie poetą Antaną Kalanavičių" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Perpetua Dumšienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dulkėto erškėčio ugny: knyga apie poetą Antaną Kalanavičių" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dulkėto erškėčio ugny: knyga apie poetą Antaną Kalanavičių" perkama kartu