TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Dūmai ir pelenai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 17,52 €
Kaina su kodu: 12,26 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-24 Gražina

Rekomenduoju šio rašytojo knygas. Po skandinaviškų ir kitų serijinių žudikų, aišku, gal kažkam per ramu:) bet įdomu pabūt kolonijinėje Indijoje su gana savitais personažais.


2023-12-31 17.518 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dūmai ir pelenai" aprašymas

Indų kilmės škotų autoriaus Abir Mukherjee knyga „Dūmai ir pelenai“ tęsia seriją apie Kalkutos policijos pajėgų detektyvą Semą Vindemą. Talentingi laiko ir vietos aprašymai akimirksniu nukelia į nepaprastą spalvų, garsų, skonių ir politinių intrigų pasaulį.

Pirmoji šio ciklo dalis yra „Kalkutos detektyvas“, antroji – „Neišvengiamas blogis“. Knygose susipažįstame su buvusiu Skotland Jardo detektyvu Semu Vindemu, kuris į Britų Indiją atvyko bandydamas pabėgti nuo skaudžių prisiminimų. Deja, Indija jį pasitinka ne tik spalvingu šurmuliu, bet ir įvairiausiomis intrigomis, kurios įtraukia į pavojingus nuotykius.

Kalkuta, 1921 metai. Semas Vindemas kenčia nuo persekiojančių prisiminimų apie Didįjį karą ir kovoja su rimta priklausomybe nuo opijaus. Tai problema, kurios jis nebegali ignoruoti.

Iškviestas tirti kraupios žmogžudystės Semas gerokai apstulbsta. Išdarkytos aukos vaizdas jam jau pažįstamas. Skendėdamas narkotinių medžiagų migloje detektyvas praėjusią naktį užklupo lavoną su lygiai tokiais pačiais ritualiniais sužalojimais. Regis Kalkutoje siautėja išprotėjęs žudikas.

Semas, padedamas sąžiningo seržanto Banerdžio, turi išspręsti vieną po kitos pasipylusias žmogžudystes, o tuo pačiu paslaptyje išlaikyti savo asmeninius, nerimstančius demonus, galinčius kainuoti karjerą.

Autoriaus Abir Mukherjee knyga „Dūmai ir pelenai“, kaip ir kiti serijos detektyvai, pasižymi ironišku stiliumi, geru britišku humoru, spalvingais veikėjais, įtraukiančiu siužetu ir išsamiais Indijos bei politinio fono aprašymais. Rašytojo dėka nesunku įsivaizduoti Kalkutą istorinių permainų dienomis. Skaitytojus patrauks ne tik įdomi detektyvinė linija, bet ir turtingos, autentiškos istorinio laikotarpio ir indų gyvenimo žinios.

Abir Mukherjee – imigrantų iš Indijos šeimoje gimęs škotų autorius. Rašytojo karjera prasidėjo gana vėlai. Jam buvo jau 40 metų, kai sudalyvavo pirmosios knygos konkurse. Iki tol rašytojas dirbo buhalteriu. Pirmosios dvi knygos apie Semą Vindemą sparčiai išpopuliarėjo, buvo apdovanotos įvairiais prizais, o apžvalgose žanro gerbėjai negailėjo pagyrimų. Detektyvą „Dūmai ir pelenai“ leidinys „Sunday Times“ įvardino vienu iš 100 geriausių kriminalinių trilerių parašytų nuo pat Antrojo Pasaulinio karo laikų.

Iš anglų kalbos vertė Rasa Drazdauskienė

Jei ieškote gero istorinio detektyvo, tai siūlome internetu įsigyti šio autoriaus knygų. Trumpas aprašymas žada nuotykius ir egzotišką atmosferą, o geri atsiliepimai tikina, kad nuobodu nebus! Pirkti knygas online knygyne verta. Juk čia jos dažnai kainuoja pigiau, vyksta akcijos bei išpardavimai, o taip pat siūlomas greitas pristatymas bei leidinių santraukos su ištraukomis, puslapiu skaičiumi ir kita informacija, kuri padeda rinktis.Kiti taip pat domėjosi


2021-02-24

Rekomenduoju šio rašytojo knygas. Po skandinaviškų ir kitų serijinių žudikų, aišku, gal kažkam per ramu:) bet įdomu pabūt kolonijinėje Indijoje su gana savitais personažais.

Parašykite atsiliepimą apie "Dūmai ir pelenai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dūmai ir pelenai", Abir Mukherjee. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Abir Mukherjee su knyga "Dūmai ir pelenai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dūmai ir pelenai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Abir Mukherjee. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dūmai ir pelenai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dūmai ir pelenai" perkama kartu