Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Dūmų uždanga

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2012-03-27 oo

patiko


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 11.56 SoldOut

Knygos "Dūmų uždanga" aprašymas

Prieš penkerius metus išvaizdus, vakarėlius mėgstąs Džėjus buvo tapęs siaubingo gaisro, sunaikinusio Čarlstono policijos departamentą, didvyriu. Liepsnos tą dieną pražudė septynis žmones, tačiau Džėjaus ir dar trijų vyrų dėka visi kiti pastate buvę žmonės išsigelbėjo.
Ugniagesys Ralis Ganonas, Džėjaus vaikystės draugas, tą dieną nedirbo. Tačiau vis dėlto būtent jam buvo pavesta tirti gaisro priežastis. Dėl keistomis aplinkybėmis kilusio skandalo Ralis tyrimo tąkart nebaigė. Sužinojęs apie paslaptingą Džėjaus mirtį, Ralis įtaria, kad šis įvykis gali būti susijęs su prieš penkerius metus įvykusia tragedija. Jis ryžtasi atnaujinti tyrimą ir kartu su Brita nusprendžia žūtbūt išsiaiškinti tiesą. Tačiau jau labai greitai jiedu supranta, kad ne visiems toji tiesa yra paranki ir kad jųdviejų gyvybei iškilo mirtinas pavojus...
„Dūmų uždanga" - kone pats „ugningiausias", itin įtempto siužeto Sandros Brown detektyvinis trileris.Kiti taip pat domėjosi


2012-03-27

patiko

2011-03-27

Labai įtraukianti knyga, nors pabaiga, kad ir atrodo netikėta, bet visgi numanoma, žinant šios rašytojos stilių. Visgi, labai rekomenduoju.

2011-02-15

L.greitai skaitoma,itraukianti knyga

2011-01-19

Gera knyga. Ir pabaiga netikėta.

2011-01-10

gera istorija. itraukianti iki paskutinio puslapio. pagal si romana jau filma sukure:) paziurejau, idomus. zinoma, su knyga nelyginsi:)

Parašykite atsiliepimą apie "Dūmų uždanga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dūmų uždanga", Sandra Brown. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sandra Brown su knyga "Dūmų uždanga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dūmų uždanga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Brown. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dūmų uždanga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dūmų uždanga" perkama kartu