-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Duobė

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-18 Edita

Mūsų gyvenimai panašūs duobėmis. Vienų duobėti mažiau, kitų daugiau. Vienos duobės jau baigia išnykti, kitos dar tik atsivers. Nors pavadinimas sufleruoja, kad knyga turėtų būti apie mirtį, bet man tai knyga apie gyvenimą, ryšį su šeima bei niekada nemirštančią meilę artimiesiems


2023-01-31 14.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Duobė" aprašymas

Vieną vakarą mergaitės tėtis išeina kasti duobės. Tokios gilios, kad net be dugno. Mergaitės galvoje zvimbia klausimų spiečius. Jai neramu, kad tėtis pradings, išsikasęs tunelį iki pat Afrikos – visai kaip senelis, kuris neseniai mirė.

Knygoje „Duobė“ pasakojama mergaitės, netekusios senelio, istorija. Nors įvykiai nukelia į laikotarpį prieš keturis dešimtmečius, panašiai nutinka ir dabar. Gali skirtis apranga ar aplinka, tačiau duobė, kurią mumyse išrausia artimo žmogaus mirtis, yra to paties gylio ir pločio. Kuo ilgiau gyvename, tuo duobių mūsų kelyje daugiau. Jos reiškia ne tik tai, kad netekome, bet ir tai, kad mylėjome. Išeina žmonės, lieka prisiminimai. Kartais – neatsakyti klausimai. Nutinka ir taip, kad iš jų gimsta knygos. Galbūt jos padeda rasti atsakymus į klausimus. Ir užkasti duobę.

„Duobė“ – vienuolikta Evelinos Daciūtės knyga vaikams. Rašytojos kūriniai yra įvertinti apdovanojimais Lietuvoje ir pasaulyje, knygos verčiamos į užsienio kalbas. 2020 m. jai įteiktas Globalios Lietuvos apdovanojimas už Lietuvos vardo garsinimą.


  • Autorius: Evelina Daciūtė
  • Leidėjas: Aukso žuvys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098120707

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-18

Mūsų gyvenimai panašūs duobėmis. Vienų duobėti mažiau, kitų daugiau. Vienos duobės jau baigia išnykti, kitos dar tik atsivers. Nors pavadinimas sufleruoja, kad knyga turėtų būti apie mirtį, bet man tai knyga apie gyvenimą, ryšį su šeima bei niekada nemirštančią meilę artimiesiems

Parašykite atsiliepimą apie "Duobė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Duobė", kurį pristato Evelina Daciūtė. Siūlome ne tik išsamų "Duobė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Evelina Daciūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Duobė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Duobė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Duobė" perkama kartu