0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Duokit kelią Begemotui!

Kaina internetu: 7,59 €
Kaina knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 1.70 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 7.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Duokit kelią Begemotui!" aprašymas

Šioje knygoje "Duokit kelią begemotui!!!" verda linksmas ir smagus gyvenimas: karvė užskrenda į medį, kalakutas įsimyli vištą, greitakalbėmis vienas kitam kažką porina nykštukai, o gerasis storasis Begemotas mina dviratį Neries pakrante, bendrauja skaipu su pusbroliu iš Afrikos ir mėgaujasi gyvenimu. Mėgaukitės ir Jūs!

Pirmoji žinomo poeto Dainiaus Gintalo eilėraščių knyga vaikams "Duokit kelią begemotui!!!" – smagus literatūrinis nuotykis, kuriame susijungia netikėti siužetai, poetinių klišių laužymas ir žaismingas stilius. Kai kurie eilėraščiai primena šmaikščias pasakaites, kurių herojai nenuobodūs, o jų gyvenimo įvykiai pilni vaizduotės šėlsmo, lengvo absurdo ir komiškų paradoksų.

Dainiaus Gintalo eilėraščiuose nėra lėkšto lyrizmo ar pabodusių įvaizdžių, todėl jie ir stebina, ir linksmina, ir žadina vaizduotę. Knygoje "Duokit kelią begemotui!!!" autorius siūlo ir įdomių, šiandien retai sutinkamų greitakalbių, kurias galima skaityti kaip smagų poetinį pokštą.


  • Autorius: Dainius Gintalas
  • Leidėjas: Žalias kalnas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • Formatas: 20x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099596440

Parašykite atsiliepimą apie "Duokit kelią Begemotui!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Duokit kelią Begemotui!", kurį parašė Dainius Gintalas. Siūlome ne tik išsamų "Duokit kelią Begemotui!" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Dainius Gintalas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Duokit kelią Begemotui!". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Duokit kelią Begemotui!" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Duokit kelią Begemotui!" perkama kartu