0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Duokite vaikams ramybę

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 11.56 SoldOut

Knygos "Duokite vaikams ramybę" aprašymas

Ar jūs, kaip ir dauguma tėvų norite, kad jūsų vakai būtų laimingi, sveiki, kad juos lydėtų sėkmė? Bet tai pat trokštate gražiai juos išauklėti?„Duokite vaikams ramybę“ – puiki paspirtis šiuolaikiniams tėvams. Joje atsakoma į svarbiausią klausimą – kam skirta vaikystė?


Knygoje analizuojamos įvairaus amžiaus vaikams pasitaikančios sudėtingos situacijos, kai iš jų reikalaujama ir tikimasi per daug. Pateiktos istorijos padės suprasti vaiką ir pasiūlys atsakymus į daugelį rūpimų klausimų: kodėl svarbūs paprasti žaidimai, kaip kartais reikia leisti vaikui pabūti vienam ir neversti jo užsiimti daugeliu veiklų, kodėl neverta skubinti augti, kada girti ir skatinti. Knygoje išdėstyti vertingi patarimai padės tėvams atsipalaiduoti auklėjant ir mokant savo atžalas, o vaikui – mėgautis visaverte vaikyste.


Vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

  • Autorius: Carl Honore
  • Leidėjas: Metodika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094440892

Parašykite atsiliepimą apie "Duokite vaikams ramybę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Duokite vaikams ramybę", kurią skaitytojams dovanoja Carl Honore. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Carl Honore su knyga "Duokite vaikams ramybę" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Duokite vaikams ramybę" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Carl Honore. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Duokite vaikams ramybę" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Duokite vaikams ramybę" perkama kartu