Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Duomenų bazių projektavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 5.29 SoldOut

Knygos „Duomenų bazių projektavimas“ aprašymas

Mokomoji knyga kaip dirbti su Acsess programa.
Leidinys skirtas Panevėžio kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto ir kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams, studijuojantiems duomenų bazių projektavimą, duomenų bazių kūrimą su Ms Access. Šis leidinys galėtų būti naudingas visiems, turintiems bazinių informatikos (informacinių technologijų) žinių ir norintiems jas praplėsti ar pagilinti duomenų bazių projektavimo srityje.Parašykite atsiliepimą apie „Duomenų bazių projektavimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Duomenų bazių projektavimas“, Jurgita Lieponienė, Birutė Ragalytė, Alma Paukštienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jurgita Lieponienė, Birutė Ragalytė, Alma Paukštienė su knyga „Duomenų bazių projektavimas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Duomenų bazių projektavimas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgita Lieponienė, Birutė Ragalytė, Alma Paukštienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Duomenų bazių projektavimas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Duomenų bazių projektavimas“ perkama kartu