0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Duomenų bazių projektavimas" aprašymas

Mokomoji knyga kaip dirbti su Acsess programa.
Leidinys skirtas Panevėžio kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto ir kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams, studijuojantiems duomenų bazių projektavimą, duomenų bazių kūrimą su Ms Access. Šis leidinys galėtų būti naudingas visiems, turintiems bazinių informatikos (informacinių technologijų) žinių ir norintiems jas praplėsti ar pagilinti duomenų bazių projektavimo srityje.



Parašykite atsiliepimą apie "Duomenų bazių projektavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Duomenų bazių projektavimas, kurią skaitytojams dovanoja Jurgita Lieponienė, Birutė Ragalytė, Alma Paukštienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jurgita Lieponienė, Birutė Ragalytė, Alma Paukštienė su knyga Duomenų bazių projektavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Duomenų bazių projektavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgita Lieponienė, Birutė Ragalytė, Alma Paukštienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Duomenų bazių projektavimas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Duomenų bazių projektavimas" perkama kartu