0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Duoniukų karas. Pas močiutę ir senelį viskas skutais lekia

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 9,29 €
Kaina knygyne: 12,89 €*
Sutaupote: 3.60 € (28%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Duoniukų karas. Pas močiutę ir senelį viskas skutais lekia


2021-04-30 9.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Duoniukų karas. Pas močiutę ir senelį viskas skutais lekia" aprašymas

Autoriaus Bob Konrad knygelė „Duoniukų karas: pas močiutę ir senelį viskas skutais lekia“ yra skirta 5-8 metų vaikams, bet prajuokins ir visus suaugusiuosius. Ant kurios traškaus duoniuko pusės reikia tepti sviestą – šiurkščios ar lygios? Ši problema sukiršino visą kaimelį, o pagrindiniai veikėjai bandys atkurti taiką ir išgelbėti savo atostogas.

Superis ir Majo – brolis ir sesuo. Jis yra Superis, dėl to, kad yra super, nepaisant bezdukiškų juokelių. Ji yra Majo, dėl to, kad labai mėgsta majonezą ir gali valgyti jį su viskuo. Tik jokio kečiupo! Superis ir Majo kiekvienais metais vyksta atostogauti į Paukštasuokį, kuriame gyvena jų močiutė Elfė ir senelis Izis. Senelis kadaise dirbo kaskadininku ir atlikdavo triukus, kurių aktoriai neišdrįsdavo. Na, pavyzdžiui, padegti avietes ir jas skinti. Dabar močiutė sako, kad ji yra kaskadininkė, o senelis namų šeimininkas.

Superio ir Majo mama nenoriai išleidžia vaikus atostogauti. Ji sako, kad visada kas nors nutinka. Tai vaikai traktorių sudaužo, tai užlieja kaimą, tai paleidžia karves, tai dar kažką iškrečia. Tačiau brolis ir sesuo tikina, kad tai bus labai ramios atostogos. Tik atvykę pas senelį ir močiutę jie ramybės neranda, nors dėl to patys kalti, juk atsivežė traškių duoniukų, kurių abi pusės skirtingos. Močiutė su seneliu kaip mat susipliekia dėl dilemos, kurią pusę tepti sviestu. Į karą įsitraukia visas kaimas.

Majo ir Superis imasi tarpininkų vaidmens ir bando išgelbėti savo atostogas, tačiau knygelės „Duoniukų karas: pas močiutę ir senelį viskas skutais lekia“ siužetas nenuspėjamas – laukia daug juokingų nuotykių! Kol vaikai bando klausyti mamos ir ramiai leisti laiką, suaugusieji elgiasi kaip vaikai!

Bob Konrad knygelė vaikams „Duoniukų karas: pas močiutę ir senelį viskas skutais lekia“ – istorija apie draugystę, nuotykius ir aukštyn kojomis apvirtusį pasaulį. Linksmais paveiksliukais knygą iliustravo dailininkė Daniela Kohl, o lietuviškai versijai piešinukus adaptavo Dalia Kavaliūnaitė.

Bob Konrad (g. 1968 m.) – vokiečių autorius, kuris jau daugiau nei 20 metų kuria audio knygas bei TV serialus vaikams. Rašyti knygas jis pradėjo gana neseniai, tačiau jaukios, originalios ir nuotaikingos knygelės vaikams patiko!

Iš vokiečių kalbos vertė Zita Baranauskaitė-Danielienė.

Ieškote gerų vaikiško žanro knygelių? Trumpas aprašymas žada, kad „Duoniukų karas“ kaip tik tokia, tad kviečiame ją įsigyti internetu. Turime ir daugiau knygų už gerą kainą, kurias pirkti online išpardavimų ar akcijų metu tampa dar pigiau. Išsirinkti lengva, nes tereikia pasidomėti atsiliepimais bei apžvalgomis, perskaityti aprašymus ir santraukas, pavartyti ištraukas ir įvertinti puslapių skaičių. Parašykite atsiliepimą apie "Duoniukų karas. Pas močiutę ir senelį viskas skutais lekia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Duoniukų karas. Pas močiutę ir senelį viskas skutais lekia, kurį parašė Bob Konrad. Siūlome ne tik išsamų Duoniukų karas. Pas močiutę ir senelį viskas skutais lekia aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Bob Konrad. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Duoniukų karas. Pas močiutę ir senelį viskas skutais lekia. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Duoniukų karas. Pas močiutę ir senelį viskas skutais lekia dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Duoniukų karas. Pas močiutę ir senelį viskas skutais lekia" perkama kartu