0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Duotas startas skaityti! Skaitymo kortelės

Kaina internetu: 26,99 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Duotas startas skaityti! Skaitymo kortelės


2021-07-31 26.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Duotas startas skaityti! Skaitymo kortelės" aprašymas

Priemonė „Duotas startas skaityti! Skaitymo kortelės“ skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinių klasių amžiaus vaikams.

Skaitymo kortelės naudingos vaikų skaitymo įgūdžiams formuoti ir jų sutrikimams šalinti.

Priemonė rekomenduojama ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo ir specialiojo ugdymo pedagogams, logopedams, tėveliams.

Priemonę galima derinti kartu su bendrąja ugdymosi programa, norint įtvirtinti skaitymo įgūdžius, tobulinti teksto suvokimą, atpasakojimą, atsakymą į klausimus. Kortelėse esantys žodžiai, sakiniai ir tekstai yra suskirstyti pagal dominuojančias raides, priebalsius, dvibalsius, skirtus garsams skirti, bei temas, kuriuose aprašomi metų laikai, pagrindinės šventės ir pan.

Korteles, kuriose žodžiai yra stačiakampiuose, galima naudoti įvairiais būdais: perskaityti žodį; uždengti žodį ir skaityti atidengiant po raidę; stačiakampius sukarpyti ir padalinti skaitantiesiems; juos užversti, traukti ir atvertus perskaityti rastus žodžius ir pan. Uždengti galima naudoti sagutes, spalvotas geometrinių formų figūrėles, juosteles ir t. t.

Rinkinį sudaro 70 skaitymo kortelių (20,5 cm x 19,5 cm), kurios pažymėtos tam tikromis spalvomis. Spalvos žymi žodžius, sakinius ir tekstus pagal vaiko skaitymo lygį.Parašykite atsiliepimą apie "Duotas startas skaityti! Skaitymo kortelės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokausi skaityti


Dažnai su "Duotas startas skaityti! Skaitymo kortelės" perkama kartu