0

Dūzgė ir baltieji piratai

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 1.80 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dūzgė ir baltieji piratai

  • Leidėjas: Akademikai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 180
  • ISBN ar kodas: 9786099607122

2021-03-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dūzgė ir baltieji piratai" aprašymas

"Dūzgė ir baltieji piratai" - tai antroji tikrais atsitikimais paremtų istorijų knyga apie Dūzgę. Skaitmeninės informacijos vandenynuose klesti baltieji piratai, sukeldami daugybę klausimų bei problemų ir vaikams, ir jų tėvams. Baltieji piratai gyvena tarp mūsų, tačiau juos atpažinti geba ne kiekvienas. Kasdien tėvams ir vaikams kylantys neaiškumai dėl knygų, nuotraukų, muzikos, vaizdo įrašų panaudojimo čia perteikiami užsidėjus lengvos ironijos ir tradicijų kvestionavimo akinius.

Knyga skirta vaikams, kurie siekia tapti išmaniais ir etiškais informacijos naudotojais, bei jų tėvams ar seneliams, besidomintiems, kokiame baltųjų piratų pilname pasaulyje gyvena jų vaikai.

Pirmoji Dūzgės nuotykių knyga - "Dūzgė ir pavojinga informacija"

Parašykite atsiliepimą apie "Dūzgė ir baltieji piratai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Dūzgė ir baltieji piratai, kurį parašė Mažvydas Palanga. Siūlome ne tik išsamų Dūzgė ir baltieji piratai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Mažvydas Palanga. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Dūzgė ir baltieji piratai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Dūzgė ir baltieji piratai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Dūzgė ir baltieji piratai" perkama kartu