0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dūžtančios formos. Romanas apie Vytautą Mačernį

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -43%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (43%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-06-28 Rima

Nuostabi knyga, sukrečianti jauno poeto, mąstytojo, talentingo žmogaus Mačernio trumpo gyvenimo (jam buvo tik 23-eji, kai žuvo) istorija.


2021-11-30 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dūžtančios formos. Romanas apie Vytautą Mačernį" aprašymas

Pakartotas knygos leidimas.

Karo metais Mačernį lydėjo sudėtingų išgyvenimų gama. 1943 m. uždarius Vilniaus universitetą, Vytautas grįžo į gimtąją Šarnelę. Vytautas ir Bronė jau buvo gavę Vilniaus miesto burmistro leidimą tuoktis (1943 08 12), tačiau vestuvės neįvyko. Sudėtingus sužadėtinių jausmus temdė karo metai, draugų planai emigruoti, kai 1944 m. Rusija okupavo Lietuvą. Nors sviedinio skeveldra nutraukė Mačernio gyvenimą, jo poezija įveikė laiko išbandymus.

Aldona Ruseckaitė, įsimenančių knygų apie Maironį ir Žemaitę autorė, romane „Dūžtančios formos“ atskleidžia dar vieno rašytojo gyvenimo slėpinius. Kuo gi sudomino autorę Vytautas Mačernis (1921–1944)? Pirmiausia – poeto vizionieriaus pasaulėvoka, jos atspindžiais poezijoje, ir ypač – jausmų pasauliu, neįvykusia santuoka. Mačernis – mąstytojas, filosofinis poetas ir – meilės kankinys?

A. Ruseckaitė rėmėsi sužadėtinės atsiminimais, Mačernio laiškais mylimajai – bendrakursei Bronei Vildžiūnaitei. Atsispindi jauno žmogaus dvasiniai išgyvenimai, pakilimai, krizės, kūrybos psichologija.2018-06-28

Nuostabi knyga, sukrečianti jauno poeto, mąstytojo, talentingo žmogaus Mačernio trumpo gyvenimo (jam buvo tik 23-eji, kai žuvo) istorija.

2018-04-04

Labai patiko.Perskaičiau vienu prisėdimu.

Parašykite atsiliepimą apie "Dūžtančios formos. Romanas apie Vytautą Mačernį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros memuarai

Aldona Ruseckaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dūžtančios formos. Romanas apie Vytautą Mačernį", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dūžtančios formos. Romanas apie Vytautą Mačernį" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dūžtančios formos. Romanas apie Vytautą Mačernį" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dūžtančios formos. Romanas apie Vytautą Mačernį"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aldona Ruseckaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dūžtančios formos. Romanas apie Vytautą Mačernį" perkama kartu