0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dvarai kviečia užsukti

  • Nuolaida knygai -57%
Kaina internetu: 6,39 €
Kaina knygyne: 14,69 €*
Sutaupote: 8.30 € (57%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 6.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dvarai kviečia užsukti" aprašymas

Dvarai – nykstanti kultūros paveldo vertybė. Leidykla „Algimantas“ pirmoji Lietuvoje savo leidiniuose ir periodinėje spaudoje jau beveik prieš penkiolika metų iškėlė tuo metu užmiršto kultūros paveldo – dvarų išlikimo problemas.

Per šį laikotarpį esame išleidę ne vieną Lietuvoje žinomą knygą apie dvarus:
"Lietuvos ppilys ir dvarai" - 2003 ir 2005 m.,
"Dvarai. Spindesys ir skurdas" - 2007 m.,
"Lietuvos dvarai" - dviejų tomų žinyną 2008 m.,
"Lietuvos dvarai" - enciklopedinį žinyną 2010 m.,
"Atgimę dvarai" - 2013 m.

Per praėjusius metus nuo pastarųjų knygų išleidimo situacija dvaruose keitėsi. Kai kurie naujų šeimininkų dėka atgimė, restauruoti, suspindo tarsi lokaliniai vieno ar kito krašto brangakmeniai.

Pažintinio bei praktinio pobūdžio knyga "Dvarai kviečia užsukti" pristato tuos atgimusius dvarus, kurie laukia lankytojų.

Knygoje pateikiama išsami informacija apie dvarų praeitį ir dabartį, o svarbiausia – vienoje vietoje, koncentruotai informuojama apie dvaruose teikiamas paslaugas ( kavinės, viešbučiai, muziejai ir t.t.).
Dvarų aprašymuose turistai suras visa, ko jiems gali prireikti – kur apsistoti, pavalgyti, kitas teikiamas paslaugas, nuorodas apie darbo laiką, adresus ir pan.

Knyga "Dvarai kviečia užsukti" gausiai iliustruota spalvotomis nuotraukomis. Keliaujantiems pasitarnaus žemėlapiai, kuriuose pažymėta tiksli aprašomų dvarų vieta.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Algimantas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094230226

Parašykite atsiliepimą apie "Dvarai kviečia užsukti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dvarai kviečia užsukti", kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Dvarai kviečia užsukti" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dvarai kviečia užsukti" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dvarai kviečia užsukti" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dvarai kviečia užsukti" perkama kartu