⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Dvarų keliais. Arūno Eduardo Paslaičio Lietuvos dvarų piešiniai

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 48,49 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-17 Medardas

Nuo 386psl.iki 400 psl..kartojasi liustracijos ir tekstai


2022-08-31 48.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dvarų keliais. Arūno Eduardo Paslaičio Lietuvos dvarų piešiniai" aprašymas

„Dvarų keliais. Architekto Arūno Eduardo Paslaičo Lietuvos dvarų piešiniai“ – albumas, kviečiantis kartu su architektu Arūnu Eduardu Paslaičiu pakeliauti po Lietuvos dvarus. Tai padės ne tik vėl atrasti šią šalies architektūros paveldo sritį, bet ir patyrinėti dvarų istoriją bei likimus. Kelionių maršrutai vingiuoja ir už Lietuvos ribų, per buvusias LDK žemes. Piešiniuose yra užfiksuota ir tokių dvarų, kurie nebeišliko arba neatpažįstamai pasikeitė. Sklaidant albumo puslapius galima susipažinti ir su autoriaus piešimo raida, paieškomis bei tobulėjimu nuo pirmų jo piešinių XX amžiaus 8 dešimtmetyje. Pusę amžiaus architektas keliauja po Lietuvą ir įamžina architektūros, kultūros ir gamtos objektus.

„Dvarų keliais. Architekto Arūno Eduardo Paslaičo Lietuvos dvarų piešiniai“ - tai antroji Lietuvos nacionaliniame muziejuje išleista dailininko Arūno Eduardo Paslaičio kūrybą pristatanti knyga. Pirmoji, išleista 2010 metais, yra papildyta daugiau nei šimtu naujų piešinių, sukurtų per XXI amžiaus 2 dešimtmetį.

Tekstų autorės: Evelina Bukauskaitė ir Diana Streikuvienė, dailininkas Arūnas Prelgauskas, fotografas Kęstutis Stoškus, redaktorė Marytė Slušinskaitė.Kiti taip pat domėjosi


2021-08-17

Nuo 386psl.iki 400 psl..kartojasi liustracijos ir tekstai

Parašykite atsiliepimą apie "Dvarų keliais. Arūno Eduardo Paslaičio Lietuvos dvarų piešiniai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Albumai apie Lietuvą

Evelina Bukauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dvarų keliais. Arūno Eduardo Paslaičio Lietuvos dvarų piešiniai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dvarų keliais. Arūno Eduardo Paslaičio Lietuvos dvarų piešiniai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dvarų keliais. Arūno Eduardo Paslaičio Lietuvos dvarų piešiniai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dvarų keliais. Arūno Eduardo Paslaičio Lietuvos dvarų piešiniai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Evelina Bukauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dvarų keliais. Arūno Eduardo Paslaičio Lietuvos dvarų piešiniai" perkama kartu