0

Dvasia ir kūnas

3.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2009-05-15 a

Knyga skirta supazindinti su Kabala

Informacija

Dvasia ir kūnas

  • Leidėjas: Dialogo kultūros institutas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9789955545446

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dvasia ir kūnas" aprašymas
Naujos žmogaus savybės gimsta panašiai kaip žmogaus kūnas: iš pradžių atsiranda atitinkamos ląstelės tėvo ir motinos organizme, paskui kartu susilieja. Ima vystytis naujas organizmas, visiškai savęs neįsisąmoninantis – kaip dar neįsisąmoninta mintis. Po to palaipsniui tas naujas darinys vis labiau jaučia save, atsiskiria nuo savo pirminių priežasčių, įgyja savimonę. Viena susieta su kitu: kiek išsilaisvinama iš gimdytojų valdžios, tiek įgyjama savarankiškumo. Ir atvirkščiai. Gimimas – valdžios pakeitimas.
Dvasinis gimimas yra savo valdžios pakeitimas į Kūrėjo valdžią: žmogus geranoriškai paklūsta Kūrėjo valiai, nori eiti nepaisydamas savo proto, vadovaudamasis aukštesnės dvasinės pakopos išmintimi.
Michaelis Laitmanas
2009-09-23

knyga mulkinti zmonems.

2009-05-15

Knyga skirta supazindinti su Kabala

Parašykite atsiliepimą apie "Dvasia ir kūnas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dvasia ir kūnas, kurią skaitytojams dovanoja Michael Laitman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michael Laitman su knyga Dvasia ir kūnas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dvasia ir kūnas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michael Laitman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dvasia ir kūnas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dvasia ir kūnas" perkama kartu