0

Dvasinės ligos

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Dvasinės ligos

  • Leidėjas: FNS Group
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 13x20, Kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786098057027

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Dvasinės ligos" - pirmoji iš krikščioniškų knygų bestselerių autorės serijos "Sielovados tarnavimas" išleista lietuvių kalba.
Liga yra liga. Ją reikia gydyti. Kad ir kaip ilgai mes atidėliotume savo apsilankymą pas gydytoją, anksčiau ar vėliau teks pas jį eiti. O pas gydytoją dažniausiai reikia nusirengti. Nori nenori, gėda ar ne, reikia leisti, kad jis tave apžiūrėtų, ir kai kada tai atliekama pačiu nemaloniausiu mums būdu. Kitaip paprasčiausiai jis tau negalės padėti.
Būtent taip būna ir dėl dvasinių ligų. Ir čia dažniausiai reikalaujama „nusirengti“, tik jau dvasine prasme. O tai mūsų išdidžiam ir pasipūtusiam „Aš“ yra labai skausminga.

Liudmila Plett gimė buvusioje Sovietų Sąjungoje, užaugo krikščioniškoje šeimoje. 1972 m. baigusi Vladivostoko medicinos institutą dešimt metų dirbo gydytoja terapeute. 1983 m. kartu su savo vyru išvyko į Vokietiją. Nuo 1989 m. ji - tarptautinės tarpkonfesinės krikščioniškosios misijos "Gyvieji vandenys" steigėja ir vadovė, atlieka sielovados tarnystę įvairiose pasaulio šalyse.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu