⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dvasingumas žmogaus pasaulyje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 14.32 SoldOut

Knygos "Dvasingumas žmogaus pasaulyje" aprašymas

Kolektyvinėje monografijoje pristatytas empirinės tikrovės reiškinys - dvasingumas žmogaus pasaulyje. Autoriai įvairiais aspektais nagrinėja dvasingumo apraiškas, sklaidos aplinkybes veiksnius, išteklius, žmogaus kuriamo pasaulio prasmę ir funkcijas. Metodologinis vientisumas grindžiamas postmoderniai kultūrai būdinga asmenybės brandos samprata.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dvasingumas žmogaus pasaulyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dvasingumas žmogaus pasaulyje", Jonas Kievišas, Sud. Rimantė Kondratienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jonas Kievišas, Sud. Rimantė Kondratienė su knyga "Dvasingumas žmogaus pasaulyje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dvasingumas žmogaus pasaulyje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Kievišas, Sud. Rimantė Kondratienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dvasingumas žmogaus pasaulyje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dvasingumas žmogaus pasaulyje" perkama kartu